25 กันยายน 2564 - 22:35


League Time Home Score Away HT
GRE GC 25/09 - 20:00 Ethnikos Piraeus 2 - 2 Proodeftiki
POR TP 25/09 - 20:00 Sao Joao Ver 1 - 1 Leixoes
CZE DB 25/09 - 20:30 Cesky Brod 1 - 0 Dobris
CZE DD 25/09 - 20:30 Bystrice n. Pern. 0 - 0 Breclav
CZE DD 25/09 - 20:30 Havlickuv Brod 0 - 1 Hodonin
CZE DE 25/09 - 20:30 Nove Sady 3 - 0 FK Kozlovice
CZE DF 25/09 - 20:30 Detmarovice 1 - 0 Bruntal
CZE DF 25/09 - 20:30 Frydlant n. O. 0 - 1 Rymarov
CZE MKP 25/09 - 20:30 Cesky Tesin 0 - 1 Celadna
CZE VKP 25/09 - 20:30 Okrisky 1 - 0 Vrchovina B
CZE VKP 25/09 - 20:30 Zirovnice 0 - 0 Ledec nad Sazavou
CZE OKP 25/09 - 20:30 Kralice na Hane 2 - 5 Sternberk
CZE OKP 25/09 - 20:30 Litovel 1 - 0 Brodek u Prerova
CZE OKP 25/09 - 20:30 Sokol Usti 0 - 0 Jesenik
WAL FAC 25/09 - 20:30 Newtown 1 - 1 Carmarthen Town
DR L1 25/09 - 20:45 Blessing 1 - 0 Motema Pembe 1 - 0
ENG PL 25/09 - 21:00 เอฟเวอร์ตัน 1 - 0 นอริช ซิตี้ 1 - 0
ENG PL 25/09 - 21:00 ลีดส์ ยูไนเต็ด 1 - 1 เวสต์แฮม 1 - 0
ENG PL 25/09 - 21:00 เลสเตอร์ ซิตี้ 1 - 2 เบิร์นลี่ย์ 1 - 2
ENG PL 25/09 - 21:00 วัตฟอร์ด 1 - 1 นิวคาสเซิ่ล ยูไนเต็ด 0 - 1
AUS RW 25/09 - 21:00 Fugen 2 - 1 Wacker Innsbruck (Am) 1 - 1
AUS RW 25/09 - 21:00 Hall 1 - 3 Tirol (Am) 1 - 1
AUS RW 25/09 - 21:00 Schwaz 0 - 3 SV Worgl 0 - 1
AUS RW 25/09 - 21:00 SAK 1914 2 - 0 Grodig 0 - 0
AUS RW 25/09 - 21:00 USK Anif 2 - 1 Kuchl 1 - 1
BEL PL 25/09 - 21:00 Belshina 4 - 0 Naftan 3 - 0
BOS PL 25/09 - 21:00 Buducnost Pilica 0 - 1 Omarska 0 - 1
BOS PL 25/09 - 21:00 Kozara 0 - 0 Novi Grad 0 - 0
BOS PL 25/09 - 21:00 Kozarska Dubica 0 - 0 Sutjeska Foca 0 - 0
BOS PL 25/09 - 21:00 Krupa 2 - 0 Tekstilac 1 - 0
BOS PL 25/09 - 21:00 Modrica 0 - 1 Sloga Doboj 0 - 1
BOS PL 25/09 - 21:00 Podrinje Janja 1 - 2 Drina Zvornik 1 - 0
CRO 2HNL 25/09 - 21:00 Cibalia 2 - 0 Dubrava 0 - 0
CRO 2HNL 25/09 - 21:00 NK Dinamo Zagreb 2 0 - 0 Rudes 0 - 0
CRO 2HNL 25/09 - 21:00 Zapresic 0 - 3 Dugopolje 0 - 3
CZE 1L 25/09 - 21:00 Ceske Budejovice 3 - 1 Karvina 2 - 1
CZE 1L 25/09 - 21:00 FK Pardubice 0 - 1 เอฟซี วิคตอเรีย พัลเซ่น 0 - 0
CZE 1L 25/09 - 21:00 Ostrava 3 - 1 Bohemians 1 - 1
CZE MSFL 25/09 - 21:00 Kromeriz 3 - 0 Hlucin 1 - 0
CZE DA 25/09 - 21:00 Hvezda Cheb 1 - 1 Klatovy
CZE JKP 25/09 - 21:00 Bosonohy 0 - 1 Kurim
CZE JKP 25/09 - 21:00 Mutenice 0 - 0 Bystrc
CZE JKP 25/09 - 21:00 Ratiskovice 0 - 0 Boskovice
CZE KKP 25/09 - 21:00 Slavia HK 4 - 0 Jicin 3 - 0
DEN EW 25/09 - 21:00 Nordsjaelland W 3 - 1 Aarhus W 3 - 1
ENG C 25/09 - 21:00 เบอร์มิงแฮม ซิตี้ 0 - 0 เพรสตัน นอร์ท เอนด์ 0 - 0
ENG C 25/09 - 21:00 แบล็คเบิร์น โรเวอร์ส 4 - 1 คาร์ดิฟฟ์ซิตี้ 3 - 0
ENG C 25/09 - 21:00 แบล็กพูล 1 - 0 บาร์นสลีย์ 1 - 0
ENG C 25/09 - 21:00 บอร์มัธ 2 - 1 ลูตัน ทาวน์ 2 - 0
ENG C 25/09 - 21:00 บริสตอล ซิตี้ 0 - 1 ฟูแล่ม 0 - 0
ENG C 25/09 - 21:00 น็อตติ้งแฮม ฟอเรสต์ 1 - 1 มิลล์วอลล์ 0 - 1
ENG C 25/09 - 21:00 เชฟฟิลด์ ยูไนเต็ด 0 - 0 ดาร์บี้ เค้าท์ตี้ 0 - 0
ENG C 25/09 - 21:00 สโต๊ค ซิตี้ 2 - 0 Hull 1 - 0
ENG C 25/09 - 21:00 สวอนซี 1 - 0 ฮัดเดอร์ฟิลด์ 1 - 0
ENG LO 25/09 - 21:00 เบอร์ตัน อัลเบี้ยน 0 - 2 Lincoln 0 - 1
ENG LO 25/09 - 21:00 Cambridge Utd 2 - 1 Fleetwood 1 - 1
ENG LO 25/09 - 21:00 ชาร์ลตันแอธเลติก 1 - 1 Portsmouth 0 - 1
ENG LO 25/09 - 21:00 อิปสวิช ทาวน์ 0 - 1 เชฟฟิลด์ เว้นส์เดย์ 0 - 1
ENG LO 25/09 - 21:00 MK Dons 1 - 0 วีคอมบ์ วันเดอเรอร์ส 1 - 0
ENG LO 25/09 - 21:00 Morecambe 2 - 3 Accrington 2 - 2
ENG LO 25/09 - 21:00 อ็อกซ์ฟอร์ด ยูไนเต็ด 1 - 1 Gillingham 1 - 1
ENG LO 25/09 - 21:00 พลิมัท 1 - 1 ดอนคาสเตอร์ โรเวอร์ส 0 - 0
ENG LO 25/09 - 21:00 โรเธอร์แฮม 1 - 0 Crewe 0 - 0
ENG LO 25/09 - 21:00 ชรูว์สบิวรี่ ทาวน์ 2 - 1 เอเอฟซี วิมเบิลดัน 1 - 1
ENG LO 25/09 - 21:00 ซันเดอร์แลนด์ เอเอฟซี 1 - 0 โบลตัน วอนเดอเรอส์ 1 - 0
ENG LO 25/09 - 21:00 วีแกน แอธเลติก 2 - 0 Cheltenham 1 - 0
ENG LT 25/09 - 21:00 Crawley 2 - 0 Bradford City 1 - 0
ENG LT 25/09 - 21:00 Forest Green 0 - 0 Tranmere 0 - 0
ENG LT 25/09 - 21:00 Harrogate 0 - 0 สตีฟเนจ 0 - 0
ENG LT 25/09 - 21:00 Hartlepool 1 - 1 เอ็กซ์เซเตอร์ ซิตี้ 1 - 1
ENG LT 25/09 - 21:00 Leyton Orient 0 - 0 แมนส์ฟิลด์ ทาวน์ 0 - 0
ENG LT 25/09 - 21:00 โรชเดล 0 - 1 Oldham 0 - 0
ENG LT 25/09 - 21:00 Salford 1 - 1 Northampton 1 - 1
ENG LT 25/09 - 21:00 Scunthorpe 0 - 1 Port Vale 0 - 1
ENG LT 25/09 - 21:00 Sutton 3 - 0 คาร์ไลส์ ยูไนเต็ด 2 - 0
ENG LT 25/09 - 21:00 Swindon 0 - 0 โคลเชสเตอร์ 0 - 0
ENG LT 25/09 - 21:00 Walsall 1 - 0 Bristol Rovers 1 - 0
ENG NL 25/09 - 21:00 Aldershot 0 - 1 FC Halifax 0 - 1
ENG NL 25/09 - 21:00 Altrincham 1 - 0 Notts Co 1 - 0
ENG NL 25/09 - 21:00 Barnet 1 - 1 Weymouth 1 - 0
ENG NL 25/09 - 21:00 Boreham Wood 2 - 1 เยโอวิล ทาวน์ 1 - 1
ENG NL 25/09 - 21:00 Dag & Red 2 - 1 Solihull Moors 2 - 1
ENG NL 25/09 - 21:00 Dover 0 - 1 Bromley 0 - 1
ENG NL 25/09 - 21:00 Eastleigh 3 - 2 Woking 1 - 2
ENG NL 25/09 - 21:00 King’s Lynn 0 - 1 Wealdstone 0 - 1
ENG NL 25/09 - 21:00 Maidenhead 0 - 1 Grimsby 0 - 0
ENG NL 25/09 - 21:00 Stockport 1 - 1 Wrexham 0 - 1
ENG NLN 25/09 - 21:00 AFC Fylde 1 - 1 Kidderminster 1 - 0
ENG NLN 25/09 - 21:00 AFC Telford 0 - 2 Brackley Town 0 - 1
ENG NLN 25/09 - 21:00 Boston Utd 2 - 1 Guiseley 2 - 1
ENG NLN 25/09 - 21:00 Chester 4 - 1 Blyth 0 - 1
ENG NLN 25/09 - 21:00 Curzon Ashton 2 - 1 Bradford PA 1 - 1
ENG NLN 25/09 - 21:00 Darlington 1 - 2 York 0 - 2
ENG NLN 25/09 - 21:00 Farsley 0 - 2 Alfreton 0 - 1
ENG NLN 25/09 - 21:00 Gateshead 3 - 0 Gloucester 1 - 0
ENG NLN 25/09 - 21:00 Hereford 0 - 1 Leamington 0 - 1
ENG NLN 25/09 - 21:00 Kettering 0 - 1 Spennymoor 0 - 1
ENG NLS 25/09 - 21:00 Bath 0 - 2 Maidstone 0 - 1
ENG NLS 25/09 - 21:00 Billericay 1 - 3 Hemel Hempstead 1 - 1
ENG NLS 25/09 - 21:00 Chelmsford 0 - 2 Dulwich Hamlet 0 - 2
ENG NLS 25/09 - 21:00 Concord 0 - 1 Chippenham 0 - 1
ENG NLS 25/09 - 21:00 Eastbourne Boro 5 - 0 Braintree 2 - 0
ENG NLS 25/09 - 21:00 Hungerford 0 - 1 Slough 0 - 0
ENG NLS 25/09 - 21:00 Oxford City 1 - 1 Hampton & Richmond 1 - 0
ENG NLS 25/09 - 21:00 St. Albans 1 - 0 Havant & W 1 - 0
ENG NLS 25/09 - 21:00 Tonbridge 3 - 1 Dorking 2 - 1
ENG NLS 25/09 - 21:00 Welling 0 - 6 Dartford 0 - 3
ENG NPLPD 25/09 - 21:00 Bamber Bridge 2 - 3 Matlock 1 - 2
ENG NPLPD 25/09 - 21:00 Buxton 2 - 2 Morpeth 2 - 2
ENG NPLPD 25/09 - 21:00 Gainsborough 1 - 0 Radcliffe 0 - 0
ENG NPLPD 25/09 - 21:00 Grantham 1 - 2 Scarborough 0 - 1
ENG NPLPD 25/09 - 21:00 Lancaster 2 - 2 Ashton Utd 1 - 1
ENG NPLPD 25/09 - 21:00 Nantwich 0 - 0 Basford 0 - 0
ENG NPLPD 25/09 - 21:00 South Shields 3 - 1 Warrington 2 - 0
ENG NPLPD 25/09 - 21:00 Stafford 1 - 1 Atherton 0 - 0
ENG NPLPD 25/09 - 21:00 Stalybridge 5 - 1 FC United 2 - 0
ENG NPLPD 25/09 - 21:00 Whitby 1 - 0 Hyde 1 - 0
ENG NPLPD 25/09 - 21:00 Witton 1 - 0 Mickleover 0 - 0
ENG SLCD 25/09 - 21:00 AFC Rushden & Diamonds 1 - 1 Hitchin 0 - 1
ENG SLCD 25/09 - 21:00 Alvechurch 1 - 0 Biggleswade Town 1 - 0
ENG SLCD 25/09 - 21:00 Banbury 4 - 0 St. Ives 2 - 0
ENG SLCD 25/09 - 21:00 Bromsgrove 1 - 0 Royston 1 - 0
ENG SLCD 25/09 - 21:00 Leiston 1 - 1 Hednesford 1 - 1
ENG SLCD 25/09 - 21:00 Lowestoft 0 - 0 Stratford 0 - 0
ENG SLCD 25/09 - 21:00 Nuneaton 2 - 3 Coalville 0 - 2
ENG SLCD 25/09 - 21:00 Redditch 0 - 1 Peterborough Sports 0 - 1
ENG SLCD 25/09 - 21:00 Rushall 2 - 0 Barwell 2 - 0
ENG SLCD 25/09 - 21:00 Stourbridge 0 - 0 Needham Market 0 - 0
ENG SLSD 25/09 - 21:00 Gosport 1 - 1 Tiverton 0 - 1
ENG SLSD 25/09 - 21:00 Harrow 2 - 0 Dorchester 1 - 0
ENG SLSD 25/09 - 21:00 Hendon 1 - 1 Wimborne 0 - 1
ENG SLSD 25/09 - 21:00 Kings Langley 2 - 0 Poole 1 - 0
ENG SLSD 25/09 - 21:00 Merthyr Town 2 - 2 Farnborough 2 - 1
ENG SLSD 25/09 - 21:00 Met. Police 1 - 1 Hayes & Yeading 0 - 0
ENG SLSD 25/09 - 21:00 Salisbury 4 - 2 Swindon S 4 - 1
ENG SLSD 25/09 - 21:00 Taunton 2 - 0 Walton Casuals 1 - 0
ENG SLSD 25/09 - 21:00 Truro 4 - 0 Chesham 2 - 0
ENG SLSD 25/09 - 21:00 Weston-super-Mare 1 - 1 Hartley Wintney 1 - 1
ENG SLSD 25/09 - 21:00 Yate Town 3 - 0 Beaconsfield Town 3 - 0
ENG ILPD 25/09 - 21:00 Bishop's Stortford 5 - 0 Leatherhead 2 - 0
ENG ILPD 25/09 - 21:00 Bognor Regis 1 - 2 Wingate & Finchley 0 - 2
ENG ILPD 25/09 - 21:00 Bowers & Pitsea 1 - 0 Horsham FC 0 - 0
ENG ILPD 25/09 - 21:00 Cheshunt 1 - 3 Carshalton 1 - 2
ENG ILPD 25/09 - 21:00 Cray 0 - 2 Brightlingsea 0 - 1
ENG ILPD 25/09 - 21:00 Folkestone 3 - 2 Potters Bar 2 - 0
ENG ILPD 25/09 - 21:00 Haringey 3 - 1 East Thurrock 0 - 1
ENG ILPD 25/09 - 21:00 Kingstonian 2 - 1 Merstham 1 - 1
ENG ILPD 25/09 - 21:00 Lewes 0 - 3 Hornchurch 0 - 2
ENG ILPD 25/09 - 21:00 Margate 1 - 1 Enfield Town 0 - 0
ENG ILPD 25/09 - 21:00 Worthing 0 - 0 Corinthian-Casuals 0 - 0
ENG PL2 25/09 - 21:00 แมนเชสเตอร์ ซิตี้ U23 2 - 2 อาเซนอล U23 1 - 1
FIN 25/09 - 21:00 VPS 1 - 0 Ekenas 0 - 0
FIN KGC 25/09 - 21:00 Rovaniemi 2 0 - 0 JJK Jyvaskyla 0 - 0
GER RW 25/09 - 21:00 Alemannia Aachen 0 - 0 B. Monchengladbach II 0 - 0
HUN NBIII 25/09 - 21:00 Kisvarda II 0 - 1 BKV Elore 0 - 1
ICE P 25/09 - 21:00 Breidablik 1 - 0 Kopavogur 0 - 0
ICE P 25/09 - 21:00 Fylkir 0 - 4 Valur 0 - 1
ICE P 25/09 - 21:00 KA Akureyri 1 - 2 Hafnarfjordur 0 - 1
ICE P 25/09 - 21:00 Keflavik 2 - 2 Akranes 1 - 0
ICE P 25/09 - 21:00 Stjarnan 0 - 2 KR Reykjavik 0 - 0
ICE P 25/09 - 21:00 Vikingur Reykjavik 2 - 0 Leiknir 2 - 0
IND L1 25/09 - 21:00 Arema FC 0 - 0 PSIS Semarang 0 - 0
ITA SC 25/09 - 21:00 Olbia 0 - 0 Cesena 0 - 0
LAT 1L 25/09 - 21:00 Tukums 2000 0 - 0 Saldus SS/Leevon 0 - 0
NOR NIFLP 25/09 - 21:00 Cliftonville 0 - 0 Warrenpoint 0 - 0
NOR NIFLP 25/09 - 21:00 Coleraine 1 - 0 Ballymena 1 - 0
NOR NIFLP 25/09 - 21:00 Glenavon 0 - 0 Linfield 0 - 0
NOR NIFLP 25/09 - 21:00 Glentoran 0 - 3 Crusaders 0 - 1
NOR NIFLP 25/09 - 21:00 Portadown 1 - 4 Dungannon 1 - 2
NOR NIFLC 25/09 - 21:00 Annagh 0 - 0 H&W Welders 0 - 0
NOR NIFLC 25/09 - 21:00 Ballinamallard 0 - 0 Loughgall 0 - 0
NOR NIFLC 25/09 - 21:00 Knockbreda 3 - 2 Dergview 3 - 0
NOR NIFLC 25/09 - 21:00 Queens Univ. 0 - 1 Institute 0 - 0
NOR D2 25/09 - 21:00 Arendal 1 - 1 Skeid 0 - 1
PAR DI 25/09 - 21:00 Ameliano 1 - 0 San Lorenzo 0 - 0
PAR DI 25/09 - 21:00 Atyra 2 - 1 Independiente FBC 0 - 1
POL D2 25/09 - 21:00 Ostroda 0 - 3 Ruch Chorzow 0 - 1
POL IIIL 25/09 - 21:00 Biala Piska 1 - 2 Polonia Warszawa 0 - 1
POL IIIL 25/09 - 21:00 Mamry Gizycko 0 - 0 Legionowo 0 - 0
POL IIIL 25/09 - 21:00 Pilica Bialobrzegi 0 - 0 Szczuczyn 0 - 0
POL IIIL 25/09 - 21:00 T. Mazowiecki 2 - 0 Blonianka Blonie 1 - 0
POL IIIL 25/09 - 21:00 Sroda 1 - 1 B. Gdynia 1 - 1
POL IIIL 25/09 - 21:00 Starogard Gdanski 1 - 0 Kluczevia Stargard 0 - 0
POL IIIL 25/09 - 21:00 Unia Janikowo 1 - 1 Przodkowo 1 - 1
POL IIIL 25/09 - 21:00 Carina Gubin 4 - 1 Gornik Z. 2 2 - 1
POL IIIL 25/09 - 21:00 Foto-Higiena Gac 0 - 0 Gwarek Tarnowskie Gory 0 - 0
POL IIIL 25/09 - 21:00 Piast Zmigrod 2 - 0 Kluczbork 2 - 0
POL IIIL 25/09 - 21:00 Polonia Bytom 0 - 0 Zielona Gora 0 - 0
POL IIIL 25/09 - 21:00 Warta Gorzow 1 - 1 Brzeg 0 - 1
POL IIIL 25/09 - 21:00 Ostrowiec Swietokrzyski 1 - 3 Wolka Pelkinska 0 - 1
POL IIIL 25/09 - 21:00 Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 S. Wola 0 - 0
POL IIIL 25/09 - 21:00 Wisloka Debica 0 - 1 Chelmianka Chelm 0 - 0
POL EW 25/09 - 21:00 Tarnovia Tarnow W 0 - 5 Leczna W 0 - 4
POR TP 25/09 - 21:00 AD Limianos 0 - 0 Berco 0 - 0
POR TP 25/09 - 21:00 Caldas 1 - 0 Amora 1 - 0
POR TP 25/09 - 21:00 Canelas 2010 2 - 2 Casa Pia 1 - 0
POR TP 25/09 - 21:00 Condeixa 1 - 2 Esperanca de Lagos 1 - 1
POR TP 25/09 - 21:00 Estrela Vendas Novas 0 - 2 Paredes 0 - 1
POR TP 25/09 - 21:00 FC Alpendorada 0 - 1 Academica 0 - 1
POR TP 25/09 - 21:00 Ferreira de Aves 0 - 0 Academico Viseu 0 - 0
POR TP 25/09 - 21:00 Fontinhas 0 - 0 Torreense 0 - 0
POR TP 25/09 - 21:00 Idanhense 0 - 1 Covilha 0 - 1
POR TP 25/09 - 21:00 Imortal 0 - 1 Vilafranquense 0 - 0
POR TP 25/09 - 21:00 Industria 0 - 1 Leiria 0 - 0
POR TP 25/09 - 21:00 Loures 2 - 2 Oriental Dragon 2 - 1
POR TP 25/09 - 21:00 Oliveirense 3 - 0 Arronches Benfica 2 - 0
POR TP 25/09 - 21:00 OS Belenenses 5 - 3 Pero Pinheiro 3 - 1
POR TP 25/09 - 21:00 Pevidem 1 - 1 Trofense 1 - 1
POR TP 25/09 - 21:00 Pombal 0 - 3 Leca 0 - 1
POR TP 25/09 - 21:00 Sacavenense 0 - 3 AD Fafe 0 - 3
POR TP 25/09 - 21:00 Sao Martinho 0 - 1 SB Castelo Branco 0 - 1
POR TP 25/09 - 21:00 SC Espinho 1 - 0 Merelinense 0 - 0
POR TP 25/09 - 21:00 Sertanense 0 - 0 Mafra 0 - 0
POR TP 25/09 - 21:00 Sintrense 1 - 1 Macedo de Cavaleiros 1 - 1
POR TP 25/09 - 21:00 Vila Mea 1 - 4 Feirense 0 - 2
POR TP 25/09 - 21:00 Vinhais 0 - 2 Nacional 0 - 1
ROM L1 25/09 - 21:00 FC Arges 0 - 0 Chindia Targoviste 0 - 0
RUS FNL 25/09 - 21:00 Akron Togliatti 1 - 0 Torpedo Moscow 1 - 0
RUS SDW 25/09 - 21:00 Zenit W 0 - 0 CSKA Moscow W 0 - 0
SCO P 25/09 - 21:00 Dundee FC 0 - 1 เรนเจอส์ 0 - 1
SCO P 25/09 - 21:00 Hearts 3 - 0 Livingston 2 - 0
SCO P 25/09 - 21:00 Motherwell 1 - 1 Ross County 1 - 1
SCO C 25/09 - 21:00 Ayr 0 - 0 Morton 0 - 0
SCO C 25/09 - 21:00 Dunfermline 0 - 0 Hamilton 0 - 0
SCO C 25/09 - 21:00 Inverness 1 - 1 Queen of South 1 - 0
SCO LO 25/09 - 21:00 Cove Rangers 0 - 0 Airdrieonians 0 - 0
SCO LO 25/09 - 21:00 Dumbarton 0 - 1 Alloa 0 - 1
SCO LO 25/09 - 21:00 East Fife 0 - 1 Clyde 0 - 0
SCO LO 25/09 - 21:00 Montrose 2 - 0 Falkirk 0 - 0
SCO LO 25/09 - 21:00 Queen's Park 1 - 2 Peterhead 1 - 0
SCO LT 25/09 - 21:00 Annan 0 - 3 Edinburgh City 0 - 2
SCO LT 25/09 - 21:00 Forfar Athletic 3 - 0 Albion Rovers 1 - 0
SCO LT 25/09 - 21:00 Kelty Hearts 1 - 0 Stranraer 1 - 0
SCO LT 25/09 - 21:00 Stenhousemuir 1 - 2 Elgin City 0 - 1
SCO LT 25/09 - 21:00 Stirling 2 - 0 Cowdenbeath 2 - 0
SER SL 25/09 - 21:00 TSC Backa Topola 1 - 0 Vojvodina 0 - 0
SLO 2SNL 25/09 - 21:00 Fuzinar 3 - 1 Nafta 2 - 0
SLO 2SNL 25/09 - 21:00 Rudar 2 - 1 Krsko 2 - 0
SPA LL2 25/09 - 21:00 UD Ibiza 1 - 0 Burgos CF 1 - 0
SPA PDW 25/09 - 21:00 Real Sociedad W 2 - 0 Sevilla FC W 0 - 0
SWE D1 25/09 - 21:00 Pitea 1 - 2 Sandvikens 0 - 2
SWE D1 25/09 - 21:00 Atvidabergs 2 - 1 Lunds 1 - 1
SWE D1 25/09 - 21:00 IFK Malmo 0 - 1 Trollhattan 0 - 1
SWE D1 25/09 - 21:00 Osterlen FF 3 - 1 Oskarshamns 1 - 1
SWE D1 25/09 - 21:00 Skovde AIK 1 - 1 Tvaakers 1 - 0
SWE EW 25/09 - 21:00 IF Brommapojkarna W 2 - 0 Alingsas FC W 1 - 0
SWI PL 25/09 - 21:00 Breitenrain 2 - 2 Bellinzona 1 - 1
SWI PL 25/09 - 21:00 Bruhl 1 - 4 Stade Nyonnais 1 - 2
SWI PL 25/09 - 21:00 Cham 1 - 0 Black Stars 1 - 0
SWI PL 25/09 - 21:00 Sion II 1 - 2 Biel 1 - 1
SWI PL 25/09 - 21:00 YF Juventus 0 - 2 Bavois 0 - 0
SWI SLW 25/09 - 21:00 Servette Geneve FC W 1 - 0 Aarau W 0 - 0
SWI SLW 25/09 - 21:00 Young Boys W 2 - 1 Yverdon W 0 - 1
UKR PL 25/09 - 21:00 เอฟซี ชักตาร์ โดเน็ตส์ก 2 - 1 Veres-Rivne 1 - 1
SPA LL 25/09 - 21:15 บาเลนเซีย 0 - 0 แอธเลติก บิลเบา 0 - 0
BEL JPL 25/09 - 21:15 Beerschot VA 0 - 2 Eupen 0 - 1
ITA SB 25/09 - 21:15 Reggina 0 - 0 โฟรซิโนเน่ 0 - 0
NET E 25/09 - 21:30 Half time วิลเลม ทเว 1 - 1 พีเอสวี 1 - 1
AUS RE 25/09 - 21:30 Half time Mauerwerk 1 - 0 Bruck Leitha 1 - 0
CZE D2 25/09 - 21:30 Lisen 1 - 1 Jihlava 1 - 1
CZE D2 25/09 - 21:30 Half time Pribram 1 - 1 Vyskov 1 - 1
CZE LKP 25/09 - 21:30 Desna 0 - 2 Lomnice nad Popelkou
CZE LKP 25/09 - 21:30 Half time Hejnice 1 - 1 Frydlant 1 - 1
CZE LKP 25/09 - 21:30 Novy Bor 1 - 0 Turnov 1 - 0
CZE LKP 25/09 - 21:30 Sedmihorky 2 - 0 Rovensko p. Tr.
CZE LKP 25/09 - 21:30 Straz p. Ralskem 0 - 0 Hradek nad Nisou
CZE UKP 25/09 - 21:30 Half time Modra 1 - 1 Horni Jiretin 1 - 1
CZE UKP 25/09 - 21:30 Srbice 0 - 0 Brna 0 - 0
CZE PKP 25/09 - 21:30 Bolevec 1 - 3 Tlumacov 1 - 3
CZE PKP 25/09 - 21:30 Half time Chotikov 3 - 1 Holysov 3 - 1
CZE PKP 25/09 - 21:30 Half time Plzen-Cernice 1 - 2 Horni Briza 1 - 2
CZE PKP 25/09 - 21:30 Stribro 0 - 0 Sokol Lhota
CZE PKP 25/09 - 21:30 Half time Zruc 0 - 1 Nepomuk 0 - 1
CZE JKP 25/09 - 21:30 Half time Prachatice 2 - 0 Blatna 2 - 0
CZE JKP 25/09 - 21:30 Half time Rudolfov 0 - 0 Protivin 0 - 0
CZE JKP 25/09 - 21:30 Half time Sezimovo Usti 1 - 0 Cimelice 1 - 0
CZE JKP 25/09 - 21:30 Half time TJ Osek 0 - 1 Drazice 0 - 1
CZE JKP 25/09 - 21:30 Half time Tyn nad Vltavou 1 - 2 Cesky Krumlov 1 - 2
CZE P 25/09 - 21:30 Olympia Radotin 0 - 0 Admira Prague B 0 - 0
CZE SKP 25/09 - 21:30 Dobrovice 2 - 0 SK Lhota 2 - 0
CZE SKP 25/09 - 21:30 Kosor 0 - 0 Lysa n. L.
CZE SKP 25/09 - 21:30 Nespeky 3 - 0 Bohemia Podebrady 3 - 0
CZE KKP 25/09 - 21:30 Half time Frantiskovy Lazne 0 - 3 Chodov 0 - 3
CZE KKP 25/09 - 21:30 Half time Nejdek 0 - 1 Vintirov 0 - 1
CZE KKP 25/09 - 21:30 Nova Role 0 - 0 Zlutice
CZE KKP 25/09 - 21:30 Half time Union Nove Sedlo 1 - 0 Lomnice 1 - 0
FRA D1W 25/09 - 21:30 Dijon W 0 - 2 St Etienne W 0 - 2
POR LP 25/09 - 21:30 Half time Moreirense 1 - 0 Arouca 1 - 0
ARG PB 25/09 - 21:35 Half time Colegiales 0 - 0 Talleres (R.E) 0 - 0
ISR LA 25/09 - 21:45 Hapoel Jerusalem 0 - 0 Sakhnin 0 - 0
FRA L1 25/09 - 22:00 แซงต์ เอเตียน 0 - 1 นีซ 0 - 1
AUS AB 25/09 - 22:00 Altach 0 - 0 A. Klagenfurt 0 - 0
AUS AB 25/09 - 22:00 Tirol 2 - 0 Ried 2 - 0
AUS AB 25/09 - 22:00 โวล์ฟสเบอร์เกอร์ 0 - 1 เร้ดบูลล์ ซัลซ์บวร์ก 0 - 1
AUS RW 25/09 - 22:00 Kufstein 1 - 0 SC Imst 1 - 0
AUS RW 25/09 - 22:00 Bischofshofen 0 - 0 Johann 0 - 0
AUS RW 25/09 - 22:00 Seekirchen 0 - 0 A. Salzburg 0 - 0
BOS PL 25/09 - 22:00 Tuzla City 2 - 0 Velez Mostar 2 - 0
CHI PD 25/09 - 22:00 Cobresal 1 - 0 Antofagasta 1 - 0
CRO 1HNL 25/09 - 22:00 Slaven Belupo 0 - 1 ดินาโม ซาเกร็บ 0 - 1
FIN KGC 25/09 - 22:00 เอร์กูเลส 3 - 0 Kemi City 3 - 0
GEO CEL 25/09 - 22:00 Saburtalo Tbilisi 1 - 0 Shukura 1 - 0
HUN OTPBL 25/09 - 22:00 Gyirmot 1 - 3 Honved 1 - 3
IRE NLW 25/09 - 22:00 Galway WFC W 0 - 0 Treaty Utd W 0 - 0
JOR PL 25/09 - 22:00 Shabab Al Ordon 2 - 0 Al Wehdat 2 - 0
LIT IL 25/09 - 22:00 Neptunas 2 - 1 Atmosfera 2 - 1
MAL PL 25/09 - 22:00 Gudja 0 - 0 Valletta 0 - 0
POL IIIL 25/09 - 22:00 Bron Radom 0 - 2 Wikielec 0 - 2
POL IIIL 25/09 - 22:00 Odra Wodzislaw 0 - 0 Bielsko-Biala 0 - 0
POR TP 25/09 - 22:00 Anadia 1 - 1 Coruchense 1 - 1
POR TP 25/09 - 22:00 Sao Roque 0 - 1 SC Farense 0 - 1
RUS FNL 25/09 - 22:00 F. Voronezh 1 - 0 Spartak Moscow 2 1 - 0
RUS FNL 25/09 - 22:00 Neftekhimik 1 - 1 Krasnodar 2 1 - 1
SOU PL 25/09 - 22:00 Stellenbosch 1 - 0 Chippa Utd. 1 - 0
SOU PL 25/09 - 22:00 Supersport Utd 1 - 0 Maritzburg Utd 1 - 0
SPA PRFEF 25/09 - 22:00 Calahorra 0 - 0 Celta Vigo B 0 - 0
SPA PRFEF 25/09 - 22:00 คูลทูรัล เลโอเนซ่า 0 - 1 Valladolid Promesas 0 - 1
SPA PRFEF 25/09 - 22:00 Algeciras 0 - 0 Sabadell 0 - 0
SPA PRFEF 25/09 - 22:00 Cornella 0 - 0 Castellon 0 - 0
SPA SRFEF 25/09 - 22:00 Coruxo FC 0 - 0 เรอัล ลาวิเลส 0 - 0
SPA SRFEF 25/09 - 22:00 Marino de Luanco 0 - 0 Union Club Ceares 0 - 0
SPA SRFEF 25/09 - 22:00 Levante B 0 - 0 El Ejido 0 - 0
SPA PDW 25/09 - 22:00 Alaves W 0 - 0 Villarreal W 0 - 0
SPA PDW 25/09 - 22:00 Madrid C. W 2 - 1 Rayo Vallecano W 2 - 1
SWE S 25/09 - 22:00 Jonkopings 0 - 0 Brage 0 - 0
SWE AW 25/09 - 22:00 Vaxjo DFF W 0 - 0 Hacken W 0 - 0
SWI PL 25/09 - 22:00 Rapperswil 0 - 0 Basel II 0 - 0
SWI SLW 25/09 - 22:00 Basel W 1 - 0 Luzern W 1 - 0
AZE PL 25/09 - 22:15 Sabail 0 - 0 Zira 0 - 0
BAH KC 25/09 - 22:15 Al-Budaiya 0 - 0 Al Khalidiyah 0 - 0
BAH KC 25/09 - 22:15 Al-Muharraq 0 - 0 Malkia 0 - 0
SAU SPL 25/09 - 22:15 Al-Fateh 0 - 0 Al-Hazem 0 - 0
FIN KLW 25/09 - 22:30 Ilves W 0 - 0 HPS W 0 - 0
GER DFBPW 25/09 - 22:30 Elversberg W 0 - 0 Bayern Munich W 0 - 0
ITA SC 25/09 - 22:30 Grosseto 0 - 0 Gubbio 0 - 0
ITA SC 25/09 - 22:30 Modena 0 - 1 Entella 0 - 1
ITA SC 25/09 - 22:30 Pontedera 0 - 0 Montevarchi 0 - 0
ITA SC 25/09 - 22:30 Siena 0 - 0 Reggiana 0 - 0
ITA SC 25/09 - 22:30 Teramo 0 - 0 Imolese 0 - 0
ITA SC 25/09 - 22:30 Vis Pesaro 0 - 0 Pistoiese 0 - 0
POL E 25/09 - 22:30 Warta Poznan 0 - 0 Zaglebie 0 - 0
SPA SRFEF 25/09 - 22:30 Llanera 0 - 0 Langreo 0 - 0
SPA SRFEF 25/09 - 22:30 Granada CF B 0 - 0 Aguilas FC 0 - 0
SWE A 25/09 - 22:30 มัลโม่ 0 - 0 Orebro 0 - 0
CRO 3HNLN 25/09 - 18:00 Varteks Varazdin - Bjelovar
ROM L3 25/09 - 18:00 SR Brasov - Kids Tampa Brasov
ARM FL 25/09 - 18:30 Gandzasar - Pyunik Yerevan 2
ARM FL 25/09 - 18:30 Lernayin Artsakh - Ararat-Armenia 2
ARM FL 25/09 - 19:00 BKMA 2 - Alashkert 2
GER OS 25/09 - 19:00 Eutin - Neumunster
GER OH 25/09 - 19:00 VfL Lohbrugge - Curslack-Neuengamme
GER OH 25/09 - 19:00 Stadtallendorf - Alzenau
SWE D2 25/09 - 19:00 Stockholm Internazionale - Lidingo IFK
SWE D2 25/09 - 19:00 Eskilsminne - Onsala
SWE D2 25/09 - 19:00 Huddinge - Nykopings
SWE D2 25/09 - 19:00 Trosa-Vagnharads - Smedby
SWE D2 25/09 - 19:00 Forward - Lidkopings FK
THA TL2 25/09 - 19:00 ลำปาง - ระยอง เอฟซี
BEL BCW 25/09 - 19:30 Zwevezele W - Mechelen W
GER OH 25/09 - 19:30 Baunatal - Flieden
ITA P2 25/09 - 19:30 Como U19 - Cittadella U19
LEB PL 25/09 - 19:30 Tadamon - Al Hikma
MAL SL 25/09 - 19:30 Karonga United - Moyale Barracks
MOZ M 25/09 - 19:30 ENH Vilankulo - Ferroviario Nampula
NET D1U21 25/09 - 19:30 Jong Heerenveen - Jong Groningen
NET D1U18 25/09 - 19:30 อูเทรชท์ U18 - พีเอสวี U18
NET D1U18 25/09 - 19:30 พีอีซี ซโวลล์ U18 - อาแย็กซ์ U18
NET D1U21 25/09 - 19:45 Jong NAC Breda - Jong Den Haag
NET D1U21 25/09 - 19:45 Jong Nijmegen - Jong Almere City
YEM D1 25/09 - 19:45 Al-Saqr - Al Ahli Sana’a
YEM D1 25/09 - 19:45 Shab Hadramaut - Al Wahda
BEL BCW 25/09 - 20:00 Brasschaat W - St. Liege III W
BEL BCW 25/09 - 20:00 Femina Woluwe W - Club Brugge W
BEL BCW 25/09 - 20:00 Gent W - Vosselaar W
BEL BCW 25/09 - 20:00 RFC Liege W - Sibret W
BEL BCW 25/09 - 20:00 St. Liege II W - Irlande-Auderghem W
BEL BCW 25/09 - 20:00 St. Liege W - Aalst W
BUR PL 25/09 - 20:00 Flambeau de l'Est - Bujumbura C.
GER RN 25/09 - 20:00 Jeddeloh - Hannoverscher SC
GER OS 25/09 - 20:00 Dornbreite Lubeck - Oldenburger
GER OH 25/09 - 20:00 Fernwald - Hanau
GER OBS 25/09 - 20:00 Kirchanschoring - Kottern-St. Mang
GER OBS 25/09 - 20:00 Schwaben Augsburg - Dachau
GER DFBPW 25/09 - 20:00 Hannover W - Potsdam W
HUN NBIW 25/09 - 20:00 Haladas W - Soroksar W
ITA P2 25/09 - 20:00 เบรสชา U19 - เวเนเซีย U19
ITA P2 25/09 - 20:00 Cremonese U19 - Alessandria U19
ITA P2 25/09 - 20:00 Reggiana U19 - Entella U19
NET D1U21 25/09 - 20:00 Jong Feyenoord - Jong FC Twente/Heracles
NOR 2MFL 25/09 - 20:00 Detonit Junior - Sloga Vinica
NOR 2MFL 25/09 - 20:00 FK Korab - Kadino Skopje
NOR 2MFL 25/09 - 20:00 KF Gostivar - Ohrid
NOR 2MFL 25/09 - 20:00 Kit Go Pehchevo - Kozuv Gevgelija
NOR 2MFL 25/09 - 20:00 Lok. Gradsko - Bratstvo 07
NOR 2MFL 25/09 - 20:00 Pobeda - Osogovo
NOR 2MFL 25/09 - 20:00 Teteks - Sileks
NOR 2MFL 25/09 - 20:00 เอฟซี วาร์ดาร์ สค็อบเย่ - Besa 1976
NOR 2MFL 25/09 - 20:00 Voska Sport - Veleshta
NOR D3 25/09 - 20:00 Fredrikstad 2 - Follo
SLO DCW 25/09 - 20:00 FK Nove Zamky - Marcelova
SLO DCE 25/09 - 20:00 Lipany - Poprad
SLO DCE 25/09 - 20:00 Presov - Spisska Nova Ves
SLO DCE 25/09 - 20:00 Rudnany - Sobrance-Sobranecko
SLO DCE 25/09 - 20:00 Vranov - Mladost Kalsa
SLO DCC 25/09 - 20:00 D. Kubin - Podkonice
SLO DCC 25/09 - 20:00 L. Hradok - MSK Martin
SLO DCC 25/09 - 20:00 MSK Lucenec - Cadca
SWE D2 25/09 - 20:00 Hassleholms IF - IFK Berga
SWE D2 25/09 - 20:00 IFK Karlshamn - Solvesborgs
SWE D2 25/09 - 20:00 Rappe GOIF - IFK Hassleholm
SWE D2 25/09 - 20:00 Mjolby AI FF - IFK Eskilstuna
BEL BCW 25/09 - 20:30 Tienen W - Zulte Waregem II W
CRO 3HNLN 25/09 - 20:30 Medjimurje Cakovec - Radnik Krizevci
CRO 3HNLN 25/09 - 20:30 NK Polet - Podravac Virje
CRO 3HNLN 25/09 - 20:30 Podravina Ludbreg - Rudar Mursko Sredisce
CRO 3HNLN 25/09 - 20:30 Virovitica - Koprivnica
CRO 3HNLN 25/09 - 20:30 Zdralovi - Papuk Orahovica
GER ON 25/09 - 20:30 Uphusen - Hagen/Uthlede
GER OR 25/09 - 20:30 Dudenhofen - Worms
GER OR 25/09 - 20:30 Hassia Bingen - Emmelshausen
GER OR 25/09 - 20:30 Jagersburg - Hertha Wiesbach
GER OR 25/09 - 20:30 Karbach - TuS Koblenz
GER OR 25/09 - 20:30 Mechtersheim - Elversberg II
GER OB 25/09 - 20:30 Bietigheim-Bissingen - Goppinger SV
GER OB 25/09 - 20:30 Bruchsal - Lorrach-Brombach
GER OB 25/09 - 20:30 Villingen - Backnang
SER SL 25/09 - 20:30 BSK Borca - Prva Iskra Baric
SER SL 25/09 - 20:30 OFK Beograd - BASK
SER SL 25/09 - 20:30 Radnicki Obrenovac - Jedinstvo Surcin
SER SL 25/09 - 20:30 Zemun - Teleoptik
SER SL 25/09 - 20:30 1. Maj Ruma - Borac Sajkas
SER SL 25/09 - 20:30 Feniks 1995 - Tisa Adorjan
SER SL 25/09 - 20:30 Hajduk 1912 - Borac Sakule
SER SL 25/09 - 20:30 Kikinda - Becej
SER SL 25/09 - 20:30 Omladinac NB - Jedinstvo SP
SER SL 25/09 - 20:30 Radnicki 1912 - Stari Grad
SER SL 25/09 - 20:30 Tekstilac - Dinamo Pancevo
SER SL 25/09 - 20:30 Vrsac - Radnicki Zrenjanin
SER SL 25/09 - 20:30 Din. Vranje - Buducnost Popovac
SER SL 25/09 - 20:30 Dubocica - Mesevo
SER SL 25/09 - 20:30 Jagodina - Pcinja
SER SL 25/09 - 20:30 Buducnost Arilje - Borac 1926
SER SL 25/09 - 20:30 Jedinstvo U. - Real Podunavci
SER SL 25/09 - 20:30 Macva Bogatic - Smederevo
SER SL 25/09 - 20:30 Sloboda - Trepca
SER SL 25/09 - 20:30 Takovo - Sloga 1940
SPA TRFEF 25/09 - 20:30 CD Vitoria - Santuxu
WAL FAC 25/09 - 20:30 Buckley - Monmouth
WAL FAC 25/09 - 20:30 Dinas Powys - Guilsfield
WAL FAC 25/09 - 20:30 Saltney Town - Penrhyncoch
ALB FD 25/09 - 21:00 Besa Kavaje - Korabi Peshkopi
ALB FD 25/09 - 21:00 Beselidhja Lezha - Pogradeci
ALB FD 25/09 - 21:00 Butrinti Sarande - Burreli
ALB FD 25/09 - 21:00 Bylis - Turbina Cerrik
ALB FD 25/09 - 21:00 Maliqi - Apolonia Fier
ALB FD 25/09 - 21:00 Shkumbini Peqin - Erzeni
ALB FD 25/09 - 21:00 Terbuni - Vora
ALB FD 25/09 - 21:00 Tomori Berat - Lushnja
BUL TL 25/09 - 21:00 Chernomorets 1919 - Haskovo
BUL TL 25/09 - 21:00 Dimitrovgrad - Zagorets
BUL TL 25/09 - 21:00 Karnobat - Rodopa Smolyan
BUL TL 25/09 - 21:00 Levski Karlovo - Borislav Parvomay
BUL TL 25/09 - 21:00 Rozova Dolina - Gigant Saedinenie
BUL TL 25/09 - 21:00 Sokol Markovo - Beroe II
BUL TL 25/09 - 21:00 Yambol 1915 - Nesebar
BUL TL 25/09 - 21:00 Balkan Botevgrad - Hebar 2
BUL TL 25/09 - 21:00 Belasitsa - Chavdar Etropole
BUL TL 25/09 - 21:00 Botev Ihtiman - Rilski Sportist
BUL TL 25/09 - 21:00 Gotse Delchev - Kostinbrod
BUL TL 25/09 - 21:00 Kyustendil - Bansko
BUL TL 25/09 - 21:00 Razlog - Oborishte
BUL TL 25/09 - 21:00 Septemvri Sofia 2 - Slivnishki Geroy
BUL TL 25/09 - 21:00 Vihren - Nadezhda Dobroslavci
BUL TL 25/09 - 21:00 Vitosha Bistritsa - Chepintsi
BUL TL 25/09 - 21:00 Vladaya - Pirin Blagoevgrad 2
BUL TL 25/09 - 21:00 Chernomorets Balchik - Spartak II
BUL TL 25/09 - 21:00 Dorostol - Chernolomets
BUL TL 25/09 - 21:00 Lokomotiv Ruse - Riltzi
BUL TL 25/09 - 21:00 Sportist Toshevo - Ludogorets III
BUL TL 25/09 - 21:00 Svetkavitsa - Shumen 2007
BUL TL 25/09 - 21:00 Bdin Vidin - Mezdra
BUL TL 25/09 - 21:00 Juventus Malchika - Pavlikeni
BUL TL 25/09 - 21:00 Lok. Dryanovo - Partizan Cerven Brjag
BUL TL 25/09 - 21:00 OFK Levski - Yantra Polski Trambesh
BUL TL 25/09 - 21:00 Sevlievo - Drenovets
CRO 3HNLS 25/09 - 21:00 GOSK Dubrovnik - Primorac Biograd
CRO 3HNLS 25/09 - 21:00 Hrvace - Jadran LP
CRO 3HNLS 25/09 - 21:00 HV Posedarje - Kamen Ivanbegovina
CRO 3HNLS 25/09 - 21:00 Neretva - Neretvanac
CRO 3HNLS 25/09 - 21:00 RNK Split - Junak Sinj
CRO 3HNLS 25/09 - 21:00 Vodice - Uskok Klis
CRO 3HNLS 25/09 - 21:00 Zagora - OSK Otok
CRO 3HNLS 25/09 - 21:00 Zmaj Makarska - Urania Baska Voda
CRO 3HNLW 25/09 - 21:00 Nehaj Senj - Cres
ENG FAT 25/09 - 21:00 Ashford U. - Chalfont St Peter
ENG FAT 25/09 - 21:00 Bedford - St. Neots
ENG FAT 25/09 - 21:00 Canvey - Coggeshall Town
ENG FAT 25/09 - 21:00 Chichester - Whitstable Town
ENG FAT 25/09 - 21:00 City Of Liverpool - Stockton
ENG FAT 25/09 - 21:00 Corinthian - Grays
ENG FAT 25/09 - 21:00 Dunston - Worksop
ENG FAT 25/09 - 21:00 Hastings - Dunstable
ENG FAT 25/09 - 21:00 Kempston - Newcastle Town
ENG FAT 25/09 - 21:00 Pontefract - Yorkshire (Am)
ENG FAT 25/09 - 21:00 Ramsgate - Sutton Common Rovers
ENG FAT 25/09 - 21:00 Sporting Khalsa - Dereham
ENG FAT 25/09 - 21:00 Stamford - Daventry
ENG FAT 25/09 - 21:00 Stowmarket Town - Great Wakering
ENG FAT 25/09 - 21:00 Thame - Winchester
ENG FAT 25/09 - 21:00 Wantage - Willand
ENG FAT 25/09 - 21:00 Welwyn Garden - Hythe
ENG FAT 25/09 - 21:00 Widnes - Brighouse Town
EST MW 25/09 - 21:00 Tammeka Tartu W - Ajax Tallinna W
FRA N2 25/09 - 21:00 Caen II - Rouen
FRA N2 25/09 - 21:00 Versailles - Granville
FRA N2 25/09 - 21:00 Jura Sud - Lyon II
GER ON 25/09 - 21:00 FT Braunschweig - Wolfenbuttel
GER ON 25/09 - 21:00 Ramlingen-Ehlershausen - Gifhorn
GER OH 25/09 - 21:00 TUS Dietkirchen - Viktoria Griesheim
GER OR 25/09 - 21:00 Eisbachtal - SG 2000 Mulheim-Karlich
GER OR 25/09 - 21:00 Eppelborn - Rochling
GER OBN 25/09 - 21:00 Cham - Abtswind
GER OBN 25/09 - 21:00 Karlburg - Neumarkt
GER OBS 25/09 - 21:00 Regensburg II - Hankofen-Hailing
HUN NBIW 25/09 - 21:00 Gyor W - Puskas Academy W
MEX LMXU20 25/09 - 21:00 Atlas U20 - Club Leon U20
MEX LMXU20 25/09 - 21:00 Club America U20 - Guadalajara Chivas U20
MEX LMXU20 25/09 - 21:00 U.A.N.L.- Tigres U20 - U.N.A.M.- Pumas U20
NOR NIFLC 25/09 - 21:00 Newry City - Dundela
NOR D3 25/09 - 21:00 Elverum - Gjovik-Lyn
NOR D3 25/09 - 21:00 Funnefoss/Vormsund - Nybergsund
NOR D3 25/09 - 21:00 Oppsal - Krakeroy
NOR D3 25/09 - 21:00 Donn - IL Express
NOR D3 25/09 - 21:00 Madla IL - Brodd
NOR D3 25/09 - 21:00 Ardal - Sandviken
NOR D3 25/09 - 21:00 Fyllingsdalen - Fjora
NOR D3 25/09 - 21:00 Melhus - Byasen
NOR D3 25/09 - 21:00 Orkla - Strindheim
NOR D3 25/09 - 21:00 Traeff - Tynset
NOR D3 25/09 - 21:00 Volda TI - Ntnui
NOR D3 25/09 - 21:00 Finnsnes - Lokomotiv Oslo
POL CL 25/09 - 21:00 UKS SMS Lodz U18 - Slask U18
POR TP 25/09 - 21:00 Aguias do Moradal - Damaiense
POR TP 25/09 - 21:00 Camacha - GD Ribeirao
POR TP 25/09 - 21:00 Moitense - Anca
POR TP 25/09 - 21:00 Olhanense - Alvarenga
POR TP 25/09 - 21:00 Oliveira Hospital - U. Madeira
POR TP 25/09 - 21:00 Rebordelo - Cinfaes
POR TP 25/09 - 21:00 Serpa - Olivais e Moscavide
POR TP 25/09 - 21:00 Uniao Montemor - Vilaverdense
POR LBPIW 25/09 - 21:00 Ouriense W - Torreense W
POR LBPIW 25/09 - 21:00 Vilaverdense W - Valadares Gaia W
ROM L3 25/09 - 21:00 Dante Botosani - CSM Bacau
ROM L3 25/09 - 21:00 Foresta Suceava - CSM Pascani
ROM L3 25/09 - 21:00 Husana Husi - Sporting Vaslui
ROM L3 25/09 - 21:00 Somuz Falticeni - Ceahlaul
ROM L3 25/09 - 21:00 Stiinta Miroslava - Bucovina Radauti
ROM L3 25/09 - 21:00 CSM Focsani - Otelul
ROM L3 25/09 - 21:00 Sporting Liesti - Dinamo Bacau
ROM L3 25/09 - 21:00 Sportul Chiscani - CSM Ramnicu Sarat
ROM L3 25/09 - 21:00 Viitorul Ianca - CS Faurei
ROM L3 25/09 - 21:00 Afumati - Recolta Gh. Doja
ROM L3 25/09 - 21:00 Agricola Borcea - Voluntari 2
ROM L3 25/09 - 21:00 CSM Oltenita - Gloria Albesti
ROM L3 25/09 - 21:00 Popesti Leordeni - Inainte Modelu
ROM L3 25/09 - 21:00 Rapid Bucuresti 2 - Academica Clinceni 2
ROM L3 25/09 - 21:00 CSO Plopeni - Cetate Rasnov
ROM L3 25/09 - 21:00 Targu Secuiesc - CS Blejoi
ROM L3 25/09 - 21:00 CS U Craiova 2 - Viitorul Daesti
ROM L3 25/09 - 21:00 Horezu - Petrolul Potcoava
ROM L3 25/09 - 21:00 Minerul Costesti - CSM Alexandria
ROM L3 25/09 - 21:00 Aurul Brad - Gilortul Tg. Carbunesti
ROM L3 25/09 - 21:00 CSM Resita - Viitorul Tg. Jiu II
ROM L3 25/09 - 21:00 Jiul Petrosani - Progresul Ezeris
ROM L3 25/09 - 21:00 Viitorul Simian - Lupac
ROM L3 25/09 - 21:00 Avantul Periam - Teuz Cermei
ROM L3 25/09 - 21:00 Bisnov - Crisul Chisineu Cris
ROM L3 25/09 - 21:00 Frontiera Curtici - Soimii Lipova
ROM L3 25/09 - 21:00 CS Hunedoara - Gloria 2018 Bistrita
ROM L3 25/09 - 21:00 Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin
ROM L3 25/09 - 21:00 CSM Zalau - Baile Felix
ROM L3 25/09 - 21:00 Luceafarul Oradea - CFR Cluj II
ROM L3 25/09 - 21:00 Progresul Somcuta Mare - CA Oradea
ROM L3 25/09 - 21:00 Simleul Silvaniei - Baia Mare
ROM L3 25/09 - 21:00 Somesul Dej - CSM Satu Mare
SCO HL 25/09 - 21:00 Brechin - Forres Mechanics
SCO HL 25/09 - 21:00 Fraserburgh - Strathspey Thistle
SCO HL 25/09 - 21:00 Huntly - Fort William
SCO HL 25/09 - 21:00 Inverurie Loco Works - Brora Rangers
SCO HL 25/09 - 21:00 Keith - Turriff Utd
SCO HL 25/09 - 21:00 Rothes - Clachnacuddin
SCO LL 25/09 - 21:00 Bonnyrigg Rose - East Kilbride
SCO LL 25/09 - 21:00 Civil Service Strollers - Gretna 2008
SCO LL 25/09 - 21:00 East Stirlingshire - Broomhill
SCO LL 25/09 - 21:00 Gala Fairydean - Rangers B
SCO LL 25/09 - 21:00 Spartans - Berwick
SCO SC 25/09 - 21:00 Bo'ness United - Wick Academy
SCO SC 25/09 - 21:00 Buckie Thistle - Cumbernauld Colts
SCO SC 25/09 - 21:00 Cumnock Juniors - Formartine Utd
SCO SC 25/09 - 21:00 Dalbeattie Star - Newtongrange Star
SCO SC 25/09 - 21:00 Edinburgh University - Lothian Thistle
SCO SC 25/09 - 21:00 Haddington Athletic - Deveronvale
SLO DCB 25/09 - 21:00 Bernolakovo - Pezinok
SLO DCB 25/09 - 21:00 I. Bratislava - D. Luzna
SLO 3SNL 25/09 - 21:00 Dobrovce - Podvinci
SLO 3SNL 25/09 - 21:00 NK Bistrica - Zrece
SLO 3SNL 25/09 - 21:00 Posavje Krsko - Zavrc
SLO 3SNL 25/09 - 21:00 Sampion Celje - NK Smartno
SLO 3SNL 25/09 - 21:00 Smarje - Dravograd
SLO 3SNL 25/09 - 21:00 Izola - NK Adria
SLO 3SNL 25/09 - 21:00 Ljubljana Svoboda - Sobec Lesce
SLO 3SNL 25/09 - 21:00 Sava Kranj - Fama Vipava
SLO 3SNL 25/09 - 21:00 Slovan Ljubljana - Grosuplje
SLO 3SNL 25/09 - 21:00 Tolmin - Skofja Loka
SPA TRFEF 25/09 - 21:00 Colegios Diocesanos - Ciudad Rodrigo CF
SPA TRFEF 25/09 - 21:00 Cortes - CD Cantolagua
SPA TRFEF 25/09 - 21:00 River Ebro - CF Rapid
SWE D2 25/09 - 21:00 Frolunda - Tord
SWE D2 25/09 - 21:00 Varmbols - United Nordic
SWE D2 25/09 - 21:00 Tidaholm IFK - Karlstad II
SWI PL 25/09 - 21:00 Zurich II - Young Boys II
SWI 1LCG1 25/09 - 21:00 Bulle - Martigny
SWI 1LCG1 25/09 - 21:00 Lausanne II - Echallens
SWI 1LCG2 25/09 - 21:00 Bassecourt - Grasshopper II
SWI 1LCG2 25/09 - 21:00 Koniz - Wohlen
SWI 1LCG2 25/09 - 21:00 Schotz - Luzern II
SWI 1LCG2 25/09 - 21:00 Solothurn - Munsingen
SWI 1LCG2 25/09 - 21:00 Zug - Delemont
SWI 1LCG3 25/09 - 21:00 Balzers - Wettswil-Bonstetten
SWI 1LCG3 25/09 - 21:00 Eschen - Thalwil
SWI 1LCG3 25/09 - 21:00 Tuggen - Baden
SWI 1LCG3 25/09 - 21:00 Winterthur II - Freienbach
BUL TL 25/09 - 21:30 Etar II - Akademik Svishtov
CRO 3HNLC 25/09 - 21:30 HASK - Vrbovec
CRO 3HNLC 25/09 - 21:30 Lukavec - Dugo Selo
CRO 3HNLC 25/09 - 21:30 Mladost Petrinja - Maksimir
CRO 3HNLC 25/09 - 21:30 Ponikve - Lucko
CRO 3HNLC 25/09 - 21:30 Ravnice - Gaj Mace
CRO 3HNLC 25/09 - 21:30 Vrapce - Segesta
CRO 3HNLC 25/09 - 21:30 Zagorec K. - Tresnjevka
CRO 3HNLE 25/09 - 21:30 Belisce - Darda
CRO 3HNLE 25/09 - 21:30 Cepin - Sloga NG
CRO 3HNLE 25/09 - 21:30 Croatia Dakovo - Oriolik
CRO 3HNLE 25/09 - 21:30 Pleternica - Marsonia
CRO 3HNLE 25/09 - 21:30 Slavonac Bukovlje - Gornja Vrba
CRO 3HNLE 25/09 - 21:30 Vuteks Sloga - Zrinski Jurjevac
CRO 3HNLW 25/09 - 21:30 Crikvenica - NK Pomorac
CRO 3HNLW 25/09 - 21:30 Jadran Porec - Vinodol
CRO 3HNLW 25/09 - 21:30 Krk - Pazinka
CRO 3HNLW 25/09 - 21:30 Naprijed Hreljin - Grobnican
CRO 3HNLW 25/09 - 21:30 Novigrad - Uljanik Pula
CRO 3HNLW 25/09 - 21:30 Rudar Labin - Buje
MAU L1 25/09 - 21:30 SNIM - Armee
SPA TRFEF 25/09 - 21:30 UC Cartes - Vimenor
SPA TRFEF 25/09 - 21:30 Pasaia - Alaves B
SPA TRFEF 25/09 - 21:30 Salamanca B - Atl. Astorga
SPA TRFEF 25/09 - 21:30 Felanitx - San Rafael
SPA TRFEF 25/09 - 21:30 Beti Onak - CD Gares
SPA TRFEF 25/09 - 21:30 Huarte - Subiza
SPA SDW 25/09 - 22:00 Atl. Madrid B W - EDF Logrono W
SPA SDW 25/09 - 22:00 Dep. La Coruna W - Gijon W
AUS RW 25/09 - 22:00 Admira Dornbirn - Brauerei Egg
FRA N2 25/09 - 22:00 Auxerre II - FC 93
FRA N2 25/09 - 22:00 Epinal - Lusitanos
FRA N2 25/09 - 22:00 Haguenau - Paris 13 Atl.
FRA N2 25/09 - 22:00 Reims II - St Quentin
FRA N2 25/09 - 22:00 GOAL FC - Louhans Cuiseaux
GER OH 25/09 - 22:00 Neuhof - Fulda-Lehnerz
MAL CL 25/09 - 22:00 Naxxar Lions - Lija Athletic
MAL CL 25/09 - 22:00 Zejtun Corinthians - San Gwann
MEX LPSA 25/09 - 22:00 Cimarrones de Sonora 2 - Correcaminos 2
NOR D3 25/09 - 22:00 Nordstrand - Skanland
SPA TRFEF 25/09 - 22:00 Atletico Albericia - Torina
SPA TRFEF 25/09 - 22:00 Lagun Onak - SD Deusto
SPA TRFEF 25/09 - 22:00 Asco - Peralada
SPA TRFEF 25/09 - 22:00 Jove - Valencia B
SPA TRFEF 25/09 - 22:00 Villarreal C - Saguntino
SPA TRFEF 25/09 - 22:00 Bembibre - Mirandes B
SPA TRFEF 25/09 - 22:00 La Virgen - Santa Marta Tormes
SPA TRFEF 25/09 - 22:00 Constancia - Soller
SPA TRFEF 25/09 - 22:00 Santanyi - Mallorca B
SPA TRFEF 25/09 - 22:00 Hogar Alcarreno - Azuqueca
SWI 1LCG1 25/09 - 22:00 Meyrin - Vevey
SWI 1LCG2 25/09 - 22:00 Buochs - Kosova
SWI 1LCG3 25/09 - 22:00 Linth - Gossau
SWI 1LCG3 25/09 - 22:00 Uzwil - Paradiso
BUR PL 25/09 - 22:30 ASEC Koudougou - Sonabel Ouagadougou
BUR PL 25/09 - 22:30 ASFA Yennega - ASF Dioulasso
BUR PL 25/09 - 22:30 Bobo-Dioulasso - Kadiogo
BUR PL 25/09 - 22:30 Koupela - Etoile Filante
ITA SC 25/09 - 22:30 Pescara - Viterbese
MOR B2 25/09 - 22:30 Dcheira - Moghreb Tetouan
MOR B2 25/09 - 22:30 Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir
MOR B2 25/09 - 22:30 Stade Marocain - TAS Casablanca
POL IIIL 25/09 - 22:30 Stolem Gniewino - Swit Skolwin
SPA TRFEF 25/09 - 22:30 Naval Reinosa - Selaya
SPA TRFEF 25/09 - 22:30 Uritarra - Aurrera Ondarroa
SPA TRFEF 25/09 - 22:30 Collerense - Binissalem
SPA TRFEF 25/09 - 22:30 Cartagena B - UD Los Garres
SPA TRFEF 25/09 - 22:30 Agoncillo - Berceo
SPA TRFEF 25/09 - 22:30 Albacete B - San Clemente
SPA TRFEF 25/09 - 22:30 Tarancon - Quintanar
SWI 1LCG1 25/09 - 22:30 Chenois - La Chaux-De-Fonds
ITA SA 25/09 - 23:00 อินเตอร์ มิลาน - อตาลันต้า
BEL BCW 25/09 - 23:00 Gent III W - Chastre W
BEL BCW 25/09 - 23:00 Pays Vert W - Wolvertem Merchtem W
BUL P 25/09 - 23:00 CSKA 1948 Sofia - Tsarsko Selo
CYP FD 25/09 - 23:00 Aris - Anorthosis
CYP D2 25/09 - 23:00 Alki Oroklini - Xylotympou
CYP D2 25/09 - 23:00 ASIL Lysi - Ermis
CYP D2 25/09 - 23:00 Paralimni - Ayia Napa
CYP D2 25/09 - 23:00 Sotiras - Nea Salamis
FIN KGA 25/09 - 23:00 KuFu-98 - Keski-Uusimaa
FRA N2 25/09 - 23:00 Blois - Poissy
FRA N2 25/09 - 23:00 Plabennec - Chateaubriant
FRA N2 25/09 - 23:00 Saint-Malo - Vannes
FRA N2 25/09 - 23:00 Saint-Pryve - Chartres
FRA N2 25/09 - 23:00 Vitre - Romorantin
FRA N2 25/09 - 23:00 ASM Belfort - Fleury-Merogis
FRA N2 25/09 - 23:00 Beauvais - Schiltigheim
FRA N2 25/09 - 23:00 Sainte-Genevieve - Lens II
FRA N2 25/09 - 23:00 Sannois - Metz II
FRA N2 25/09 - 23:00 Aubagne - Grasse
FRA N2 25/09 - 23:00 Frejus Saint Raphael - Hyeres
FRA N2 25/09 - 23:00 GFA74 - Monaco II
FRA N2 25/09 - 23:00 Marseille II - Marignane
FRA N2 25/09 - 23:00 Saint Priest - Lyon - La Duchere
FRA N2 25/09 - 23:00 Toulon - Martigues
FRA N2 25/09 - 23:00 Andrezieux - Canet Roussillon
FRA N2 25/09 - 23:00 Angers II - Beziers
FRA N2 25/09 - 23:00 Bergerac - Bourges 18
FRA N2 25/09 - 23:00 Chamalieres - Angouleme CFC
FRA N2 25/09 - 23:00 Colomiers - Nantes II
FRA N2 25/09 - 23:00 Le Puy - Stade Montois
FRA N2 25/09 - 23:00 Les Herbiers - Moulins-Yzeure
FRA N2 25/09 - 23:00 Montpellier II - Trelissac
GER OBS 25/09 - 23:00 Ingolstadt II - TSV 1880 Wasserburg
GUA LN 25/09 - 23:00 Coban Imperial - Iztapa
GUA LN 25/09 - 23:00 Deportivo Achuapa - Solola
ISR LA 25/09 - 23:00 Kiryat Shmona - Nof Hagalil
LIT AL 25/09 - 23:00 Zalgiris - Riteriai
LIT IL 25/09 - 23:00 Banga 2 - BFA Vilnius
MOL DN 25/09 - 23:00 Zimbru Chisinau - Sf.Gheorghe
MON PCL 25/09 - 23:00 Jezero - Rudar
MOR BP 25/09 - 23:00 Chabab Mohammedia - Difaa El Jadidi
NET TD 25/09 - 23:00 De Treffers - ASWH
NET DD 25/09 - 23:00 VVSB - GOES
NOR E 25/09 - 23:00 Lillestrom - Tromso
NOR E 25/09 - 23:00 Stromsgodset - ชาร์ปบอร์ก 08
NOR D2 25/09 - 23:00 Hodd - Asker
PAL WBL 25/09 - 23:00 Shabab Alsamu - Shabab Al-Dhahiriya
PER L1 25/09 - 23:00 Cajamarca - Ayacucho
POL D1 25/09 - 23:00 Arka Gdynia - Puszcza
POL D2 25/09 - 23:00 KKS Kalisz - Hutnik Krakow
POR TP 25/09 - 23:00 CD Rabo Peixe - Castro Daire
POR TP 25/09 - 23:00 Ferreiras - Estrela
POR TP 25/09 - 23:00 Louletano - Salgueiros
RUS PL 25/09 - 23:00 สปาร์ตัก มอสโก - Ufa
RUS FNL 25/09 - 23:00 Baltika - Alania Vladikavkaz
SIE PL 25/09 - 23:00 Anti Drugs Strikers - East End Lions
SIE PL 25/09 - 23:00 Kamboi Eagles - Bai Bureh Warriors
SLO F 25/09 - 23:00 Senica - Slovan Bratislava
SLO F 25/09 - 23:00 Sered - Michalovce
SLO F 25/09 - 23:00 Zilina - Ruzomberok
SLO F 25/09 - 23:00 Z. Moravce-Vrable - L. Mikulas
SPA SRFEF 25/09 - 23:00 AD San Juan - Osasuna B
SPA SRFEF 25/09 - 23:00 CD Ardoi - เปน่า สปอร์ต
SPA TRFEF 25/09 - 23:00 Escobedo - Torrelavega
SPA TRFEF 25/09 - 23:00 เลโยอา - Basconia
SPA TRFEF 25/09 - 23:00 Paracuellos Antamira - RSD Alcala
SPA TRFEF 25/09 - 23:00 Ceuta B - Tomares UD
SPA TRFEF 25/09 - 23:00 Manacor - Platges de Calvia
SPA TRFEF 25/09 - 23:00 Valle Egues - Txantrea
SPA TRFEF 25/09 - 23:00 Casalarreina - Haro Deportivo
SWE D2 25/09 - 23:00 Syrianska - Tyreso
SWI SL 25/09 - 23:00 ยัง บอยส์ - St. Gallen
SWI CL 25/09 - 23:00 Yverdon - Vaduz
SWI 1LCG1 25/09 - 23:00 Monthey - Terre Sainte
SWI 1LCG3 25/09 - 23:00 Lugano II - St. Gallen II
SWI SLW 25/09 - 23:00 Grasshopper W - FF Lugano 1976 W
TUR SL 25/09 - 23:00 อดานา เดมีร์สปอร์ - กาซีอันเตป
TUR 1L 25/09 - 23:00 Genclerbirligi - Boluspor
TUR 3LG3 25/09 - 23:00 Fethiyespor - Mardin BB
TUR 3LG3 25/09 - 23:00 Karsiyaka - Ofspor
WOR FI 25/09 - 23:00 สวีเดน U16 - นอร์เวย์ U16
SPA LL2 25/09 - 23:15 Amorebieta - เออิบาร์
SPA LL2 25/09 - 23:15 ลาส ปัลมาส - พอนเฟร์ราดิน่า
URU PD 25/09 - 23:15 ริเวอร์เพลท - Maldonado
ENG NL 25/09 - 23:20 Chesterfield - Torquay
SPA SDW 25/09 - 23:30 Pozoalbense W - La Solana W
ENG PL 25/09 - 23:30 เบรนท์ฟอร์ด - ลิเวอร์พูล
GER B 25/09 - 23:30 โบรุสเซีย มึนเช่นกลัดบัค - ดอร์ทมุนด์
SPA LL 25/09 - 23:30 เซบีย่า - เอสปันญ่อล
ARG LP 25/09 - 23:30 Aldosivi - Gimnasia L.P.
ARG PN 25/09 - 23:30 Dep. Riestra - San Martin T.
BEL JPL 25/09 - 23:30 ซูลเต้ วาเรเกม - Kortrijk
ITA SB 25/09 - 23:30 Cosenza - โครโตเน่
MAU L1 25/09 - 23:30 ASAC Concorde - Tevragh-Zeina
MAU L1 25/09 - 23:30 Garde Nationale - Tidjikja
NOR NIFLP 25/09 - 23:30 Larne - Carrick Rangers
QAT D2 25/09 - 23:30 Lusail - Al-Shahaniya
SPA SRFEF 25/09 - 23:30 Laredo - Logrones Promesas
SPA TRFEF 25/09 - 23:30 Castro - Noja
SPA TRFEF 25/09 - 23:30 Urduliz - Durango
SPA TRFEF 25/09 - 23:30 Acero - โรด้า เจซี
SPA TRFEF 25/09 - 23:30 Villa Santa Brigida - Lanzarote
SPA TRFEF 25/09 - 23:30 Yaiza - Arucas
SPA TRFEF 25/09 - 23:30 Yague - Cenicero
SPA PDW 25/09 - 23:30 Granadilla Tenerife W - Real Madrid W
SWI SLW 25/09 - 23:30 Zurich W - St. Gallen W
TUN SC 25/09 - 23:30 เอสเปรานซ์ - Sfaxien
UKR PL 25/09 - 23:30 Rukh Lviv - ดินาโม เคียฟ
NET E 25/09 - 23:45 อาแย็กซ์ - โกรนิงเก้น
NET E 25/09 - 23:45 วิเทสส์ - ฟอร์ทูน่า ซิตตาร์ด
FRA L1 26/09 - 00:00 สตราส์บูร์ก - ลีลล์
AUS RC 26/09 - 00:00 Weindorf St. Anna - Treibach
BEL VL 26/09 - 00:00 Rukh Brest - บาเต้ โบริซอฟ
BOL NB 26/09 - 00:00 Municipal Achocalla - ABB
BOS PL 26/09 - 00:00 Borac Banja Luka - FK Sarajevo
COS LA 26/09 - 00:00 Puerto Golfito FC - Santa Ana
CZE 1L 26/09 - 00:00 ฟาสตาฟ ซลิน - สปาร์ต้า ปราก
EGY EC 26/09 - 00:00 อัล อาห์ลี - Enppi
ISR LA 26/09 - 00:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa
JAM PL 26/09 - 00:00 Tivoli - Cavalier
MAL PL 26/09 - 00:00 Floriana - Hamrun
MON PCL 26/09 - 00:00 FK Podgorica - Decic
POR LP 26/09 - 00:00 Vitoria Guimaraes - เบนฟิก้า
SER SL 26/09 - 00:00 Kolubara - Radnicki Nis
SLO 2SNL 26/09 - 00:00 Brezice - Dob
SLO 2SNL 26/09 - 00:00 ND Gorica - Beltinci
SPA PRFEF 26/09 - 00:00 เรอัล ยูนิโอน - CD Badajoz
SPA PRFEF 26/09 - 00:00 เรอัล มูร์เซีย - อันดอร์รา
SPA TRFEF 26/09 - 00:00 Ourense CF - Polvorin
SPA TRFEF 26/09 - 00:00 Torre del Mar - Jaen
SPA TRFEF 26/09 - 00:00 Inter Ibiza - Sant Jordi
SWI 1LCG1 26/09 - 00:00 Lancy - Thun II
CRO 1HNL 26/09 - 00:05 Sibenik - Osijek
ARG PN 26/09 - 00:10 Quilmes - CA Estudiantes
SAU SPL 26/09 - 00:25 Al-Raed - Al-Faisaly
BAH KC 26/09 - 00:30 Al-Ahli Manama - Al-Ittifaq
BEL ND1 26/09 - 00:30 Thes Sport - RFC Liege
BEL SADGACFF 26/09 - 00:30 Entente Durbuy - Ganshoren
BEL SADGVFVA 26/09 - 00:30 Petegem - Ninove
BEL SADGVFVB 26/09 - 00:30 Londerzeel - Bocholter
BEL SADGVFVB 26/09 - 00:30 Wijgmaal - Pepingen
HUN OTPBL 26/09 - 00:30 MOL Fehervar - Puskas Academy
IRE NLW 26/09 - 00:30 Wexford Youths Football Club W - Athlone WFC W
ISR LA 26/09 - 00:30 ฮาโปเอล เบียร์ เชว่า - มัคคาบี้เทลอาวีฟ
JOR PL 26/09 - 00:30 Sahab - Al Jalil
SPA TRFEF 26/09 - 00:30 CD Gerena - Los Barrios
SPA SDW 26/09 - 01:00 Betis B W - Cordoba W
ARG PN 26/09 - 01:00 Club A. Guemes - San Martin S.J.
ARG PN 26/09 - 01:00 Santamarina - San Telmo
ARG PN 26/09 - 01:00 Tristan Suarez - Atl. Rafaela
ARG TF 26/09 - 01:00 Ferro Gen. Pico - Ciudad Bolivar
ARG PB 26/09 - 01:00 Defensores Unidos - Comunicaciones
ARG PB 26/09 - 01:00 Fenix - UAI Urquiza
ARG PB 26/09 - 01:00 Los Andes - San Miguel
ARG PB 26/09 - 01:00 Sacachispas - Canuelas
ARG PB 26/09 - 01:00 Villa San Carlos - Deportivo Armenio
ARG PD 26/09 - 01:00 Liniers - Argentino de Rosario
ARG PD 26/09 - 01:00 ลูกาโน - Central Ballester
BEL ND1 26/09 - 01:00 Dender - La Louviere
BEL ND1 26/09 - 01:00 Heist - OC Charleroi
BEL SADGACFF 26/09 - 01:00 Givry - Stockay-Warfusee
BEL SADGACFF 26/09 - 01:00 RAAL La Louviere - Solieres Sport
BEL SADGACFF 26/09 - 01:00 Rebecquoise - Jette
BEL SADGACFF 26/09 - 01:00 ทูบิซ - Meux
BEL SADGVFVA 26/09 - 01:00 KRC Gent - Dikkelvenne
BEL SADGVFVA 26/09 - 01:00 Lokeren-Temse - Merelbeke
BEL SADGVFVA 26/09 - 01:00 Oudenaarde - Ronse
BEL SADGVFVB 26/09 - 01:00 Cappellen - Hoogstraten
BEL SADGVFVB 26/09 - 01:00 City Pirates - Diegem
BEL SADGVFVB 26/09 - 01:00 Hasselt - K. Berchem Sport
BEL SADGVFVB 26/09 - 01:00 Houtvenne - Lyra-Lierse Berlaar
BEL SADGVFVB 26/09 - 01:00 Tongeren - Belisia Bilzen
BRA SC 26/09 - 01:00 Parana - Oeste
BRA SD 26/09 - 01:00 Atletico-CE - Paragominas
BRA CG2 26/09 - 01:00 EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha
BRA CG2 26/09 - 01:00 Frederiquense - Tupi RS
BRA BU20 26/09 - 01:00 Chapecoense-SC U20 - Corinthians U20
BUR PL 26/09 - 01:00 AS Douanes - AS Police
CAN CPL 26/09 - 01:00 HFX Wanderers - Edmonton
CHI PD 26/09 - 01:00 U. Espanola - La Serena
CHI SD 26/09 - 01:00 Ind. Cauquenes - Valdivia
GER OM 26/09 - 01:00 Deutz - Duren
IRE D1 26/09 - 01:00 Cobh Ramblers - Bray
ISR LAS 26/09 - 01:00 Hapoel Bnei Lod - Maccabi Shaarayim FC
POL E 26/09 - 01:00 Legia - Rakow
ROM L1 26/09 - 01:00 สเตอัว บูคาเรสต์ - Academica Clinceni
SWI PL 26/09 - 01:00 Etoile-Carouge - Chiasso
CAN US 26/09 - 01:15 Cape Breton - Memorial
CAN US 26/09 - 01:15 UPEI - Saint Marys
MOR BP 26/09 - 01:15 Olympique de Safi - Mouloudia Oujda
PER L1 26/09 - 01:15 Carlos Mannucci - Cienciano
SLO P 26/09 - 01:15 O. Ljubljana - Radomlje
ARG PN 26/09 - 01:30 Almagro - Villa Dalmine
ARG PN 26/09 - 01:30 Ferro - Guillermo Brown
ARG TF 26/09 - 01:30 Camioneros Buenos Aires - Club Sportivo Penarol
ARG TF 26/09 - 01:30 Crucero del Norte - Central Norte
ARG TF 26/09 - 01:30 Def. Pronunciamiento - Gimnasia E.R.
ARG TF 26/09 - 01:30 Gimnasia y Tiro - Boca Unidos
ARG TF 26/09 - 01:30 Sarmiento Resistencia - Sportivo Las Parejas
CAN US 26/09 - 01:30 McMaster - Algoma
CAN US 26/09 - 01:30 Toronto - Ryerson
GER 2B 26/09 - 01:30 Hansa Rostock - ชาลเก้ 04
POL D1 26/09 - 01:30 Chrobry Glogow - GKS Jastrzebie
SWI SL 26/09 - 01:30 Servette - Lausanne
SWI CL 26/09 - 01:30 Lausanne Ouchy - Kriens
SWI CL 26/09 - 01:30 Thun - Xamax
URU PD 26/09 - 01:30 Cerro Largo - Liverpool M.
ITA SA 26/09 - 01:45 เจนัว - เวโรน่า
ARG LP 26/09 - 01:45 Arsenal Sarandi - Lanus
ARG LP 26/09 - 01:45 Talleres Cordoba - Rosario Central
BEL JPL 26/09 - 01:45 สตองดาร์ด ลีแอช - St. Truiden
BEL 1BPL 26/09 - 01:45 RWDM - ลอมเมล
FRA L1 26/09 - 02:00 โอลิมปิก ลียง - ลอริยองต์
FRA L1 26/09 - 02:00 ปารีส แซงต์แชร์กแมง - มงต์เปลลิเย่ร์
NET E 26/09 - 02:00 เฟเยนูร์ด - ไนเมเคิน
NET E 26/09 - 02:00 อูเทรชท์ - พีอีซี ซโวลล์
SPA LL 26/09 - 02:00 เรอัล มาดริด - บียาร์เรอัล
ARG TF 26/09 - 02:00 Defensores Belgrano VR - Racing Cordoba
ARG TF 26/09 - 02:00 Huracan Las Heras - Olimpo Bahia Blanca
ARG TF 26/09 - 02:00 Sansinena - Independiente Chivilcoy
ARG TF 26/09 - 02:00 Villa Mitre - Circulo Deportivo
BOL NB 26/09 - 02:00 Fatic - Maestranza
BOL NB 26/09 - 02:00 Mojocoya - Fancesa
BRA SB 26/09 - 02:00 Londrina - Vitoria
BRA SD 26/09 - 02:00 Campinense - Guarany
BRA SD 26/09 - 02:00 Esportivo - Ferroviaria
BRA SD 26/09 - 02:00 SER Caxias - Uniao Rondonopolis
CAN CSL 26/09 - 02:00 BGHC - Serbian W. E.
CHI SD 26/09 - 02:00 D. Concepcion - San Antonio Unido
COL PA 26/09 - 02:00 Santa Fe - Envigado
MAL PL 26/09 - 02:00 Hibernians - Santa Lucia
MAL CL 26/09 - 02:00 Senglea Athletics - Swieqi
MAL CL 26/09 - 02:00 Zebbug - Tarxien
POR TP 26/09 - 02:00 Felgueiras - Chaves
SIE PL 26/09 - 02:00 Ports Authority - RSLAF
USA NWSLW 26/09 - 02:00 Gotham W - North Carolina Courage W
VEN SD 26/09 - 02:00 Yaracuy - Local Andina
ARG PN 26/09 - 02:30 Agropecuario - CA Mitre
ARG TF 26/09 - 02:30 Juventud Unida Universitario - Sportivo Estudiantes
ARG TF 26/09 - 02:30 Union Sunchales - Chaco For Ever
BOL NB 26/09 - 02:30 Garcia Agreda - Bermejo
BOL NB 26/09 - 02:30 Nueva Cliza - SA Bulo Bulo
BOL NB 26/09 - 02:30 Universitario de Vinto - Cochabamba
BOL NB 26/09 - 02:30 Wils. Cooperativas - Ferrocarril Palmeiras
JAM PL 26/09 - 02:30 Mount Pleasant - Waterhouse
POR LP 26/09 - 02:30 Tondela - Famalicao
USA MLS 26/09 - 02:30 Philadelphia Union - แอตแลนต้า ยูไนเต็ด
VEN SD 26/09 - 02:30 Libertador - Dynamo Puerto
VEN SD 26/09 - 02:30 Titanes - El Vigia
BRA SA 26/09 - 03:00 Ceara - Chapecoense-SC
BRA SC 26/09 - 03:00 EC Sao Jose - Ypiranga FC
BRA SC 26/09 - 03:00 Ferroviario - Floresta EC
BRA SC 26/09 - 03:00 Figueirense - Criciuma
BRA SC 26/09 - 03:00 Ituano - Botafogo SP
BRA SC 26/09 - 03:00 Jacuipense - AE Altos
BRA SC 26/09 - 03:00 Mirassol - Novorizontino
BRA SC 26/09 - 03:00 Paysandu PA - Manaus
BRA SC 26/09 - 03:00 Santa Cruz - Botafogo PB
BRA SC 26/09 - 03:00 Volta Redonda - Tombense
COL PB 26/09 - 03:00 Fortaleza - Orsomarso
COS PD 26/09 - 03:00 Guanacasteca - Cartagines
DOM LDF 26/09 - 03:00 Moca - Universidad O&M
ECU LP 26/09 - 03:00 Mushuc Runa - Orense
VEN PD 26/09 - 03:00 Zulia - Estudiantes Merida
CAN US 26/09 - 03:15 Dalhousie - Moncton
BRA SB 26/09 - 03:30 Confianca - Operario
CAN CPL 26/09 - 03:30 Atl. Ottawa - Cavalry
CAN US 26/09 - 03:30 MacEwan - Alberta
CHI PD 26/09 - 03:30 Melipilla - A. Italiano
MOR BP 26/09 - 03:30 Youssoufia Berrechid - Rapide Oued Zem
PER L1 26/09 - 03:30 Alianza Atl. - Alianza Lima
ARG LP 26/09 - 04:00 Banfield - อดเลติโก้ ทูคูแมน
BOL DP 26/09 - 04:00 San Jose - Blooming
BOL NB 26/09 - 04:00 Mariscal Sucre - Vaca Diez
BRA CG2 26/09 - 04:00 Veranopolis - Igrejinha
BRA CM2 26/09 - 04:00 Tupynambas - Villa Nova MG
CAN CSL 26/09 - 04:00 Vorkuta - Scarborough B.
COL PA 26/09 - 04:00 Aguilas - Junior
COS LA 26/09 - 04:00 Municipal Turrialba - Barrio Mexico
EL PD 26/09 - 04:00 Jocoro - Alianza FC
MEX LPSA 26/09 - 04:00 Cafetaleros de Chiapas 2 - Inter Playa Del Carmen
MEX LPSA 26/09 - 04:00 Catedraticos Elite - Mineros de Fresnillo
MEX LPSA 26/09 - 04:00 Leviatan - Dongu
MEX LPSA 26/09 - 04:00 Tritones Vallarta - UA Zacatecas
MEX LPSB 26/09 - 04:00 Uruapan - Lobos Huerta
NIC LPU20 26/09 - 04:00 Ocotal U20 - Esteli U20
VEN SD 26/09 - 04:00 Angostura - Bolivar
HON LN 26/09 - 04:06 Marathon - Vida
ARG PN 26/09 - 04:10 Tigre - Alvarado
BOL NB 26/09 - 04:30 Nacional Senac - Quebracho Villa Montes
BRA SB 26/09 - 04:30 CRB - Avai
URU PD 26/09 - 04:30 Sud America - Nacional
BRA SA 26/09 - 05:00 Corinthians - พัลไมรัส
CHI SD 26/09 - 05:00 Colchagua - Lautaro
MEX LMX 26/09 - 05:00 Atlas - Club Leon
MEX LPSA 26/09 - 05:00 Canamy - Reboceros de La Piedad
MEX LPSA 26/09 - 05:00 Gavilanes de Matamoros - Coras
MEX LPSA 26/09 - 05:00 Mazorqueros - Leones Negros 2
NIC LPU20 26/09 - 05:00 Real Madriz U20 - Export Sebaco U20
PAR PD 26/09 - 05:00 Nacional Asuncion - 12 de Octubre
VEN PD 26/09 - 05:15 Caracas - Metropolitanos
ECU LP 26/09 - 05:30 Guayaquil City - Nueve de Octubre
USA USLLO 26/09 - 05:30 Richmond Kickers - Toronto FC II
CAN CPL 26/09 - 06:00 Forge - Pacific FC
CAN CSL 26/09 - 06:00 Toronto Tigers - Euru FA
CHI PD 26/09 - 06:00 เอฟเวอร์ตัน - Curico Unido
COS PD 26/09 - 06:00 San Carlos - Guadalupe
PAN LPF 26/09 - 06:00 Chiriqui - Arabe Unido
PAN LPF 26/09 - 06:00 Independiente - Alianza
PAN LPF 26/09 - 06:00 Veraguas - Miguelito
USA MLS 26/09 - 06:00 นิว อิงแลนด์ เรโวลูชั่น - ออร์แลนโด้ ซิตี้
USA USLC 26/09 - 06:00 Hartford Athletic - Tampa Bay
USA USLC 26/09 - 06:00 Pittsburgh - Charleston
USA USLLO 26/09 - 06:00 Chattanooga Red Wolves - New England II
USA NISA 26/09 - 06:00 Stumptown Ath. - New Amsterdam
COL PA 26/09 - 06:05 Atl. Nacional - Dep. Pasto
ARG LP 26/09 - 06:15 Central Cordoba - ริเวอร์เพลท
USA MLS 26/09 - 06:30 โคลัมบัส ครูว์ - Club de Foot Montreal
USA MLS 26/09 - 06:30 ดีซี ยูไนเต็ด - ซินซินเนติ
USA USLC 26/09 - 06:30 Miami FC - Loudoun
USA NISA 26/09 - 06:30 Detroit - LA Force
BRA SA 26/09 - 07:00 Sao Paulo - Atletico-MG
BRA SB 26/09 - 07:00 Coritiba - Guarani
CAN US 26/09 - 07:00 Saskatchewan - Lethbridge
CUR PD 26/09 - 07:00 CSD Barber - Willemstad
CUR PD 26/09 - 07:00 Vesta - SUBT
MEX LMX 26/09 - 07:00 U.A.N.L.- Tigres - U.N.A.M.- Pumas
NIC LP 26/09 - 07:00 Ocotal - Esteli
PAN LPF 26/09 - 07:00 Tauro - Herrera
USA MLS 26/09 - 07:00 โคโลราโด้ ราปิดส์ - โตรอนโต้ เอฟซี
USA MLS 26/09 - 07:00 มินเนโซต้า ยูไนเต็ด - ฮุสตัน ไดนาโม
USA MLS 26/09 - 07:00 นิวยอร์ก ซิตี้ เอฟซี - นิวยอร์ก เร้ด บูลล์ส
USA USLC 26/09 - 07:00 Colorado Springs - Austin Bold
USA USLC 26/09 - 07:00 Memphis - Louisville City
USA USLLO 26/09 - 07:00 Forward Madison - Greenville
USA USLLO 26/09 - 07:00 Union Omaha - Tucson
USA NWSLW 26/09 - 07:00 Chicago W - Portland Thorns W
PAR PD 26/09 - 07:15 เซอร์โร่ ปอร์เตโน่ - Sp. Luqueno
EL PD 26/09 - 07:30 Aguila - Luis Angel Firpo
USA USLC 26/09 - 07:30 Rio Grande - Atlanta United 2
USA USLC 26/09 - 07:30 San Antonio - New Mexico
ECU LP 26/09 - 08:00 Manta - LDU Quito
EL PD 26/09 - 08:00 Metapan - Chalatenango
EL PD 26/09 - 08:00 Santa Tecla - 11 Deportivo
NIC LP 26/09 - 08:00 Real Madriz - Export Sebaco
USA NISA 26/09 - 08:00 San Diego 1904 - Chattanooga
COL PA 26/09 - 08:10 Bucaramanga - America De Cali
CAN US 26/09 - 08:15 Calgary - Mount Royal
COS PD 26/09 - 09:00 Herediano - ADR Jicaral
COS PD 26/09 - 09:00 Sporting San Jose - Alajuelense
MEX LMX 26/09 - 09:00 Club America - Guadalajara Chivas
USA MLS 26/09 - 09:00 ซาน โฮเซ่ เอิร์ธเควกส์ - ลอสแอนเจลิส
USA MLS 26/09 - 09:00 แวนคูเวอร์ ไวท์แคปส์ - เอฟซี ดัลลัส
USA USLC 26/09 - 09:00 Las Vegas Lights - San Diego Loyal
USA USLC 26/09 - 09:00 Orange County SC - Oakland Roots
USA USLC 26/09 - 09:00 Tacoma Defiance - Phoenix Rising
CAN US 26/09 - 09:15 Trinity Western - UFV
CAN US 26/09 - 09:15 Victoria - Thompson Rivers
CAN US 26/09 - 09:30 UBC - UNBC
USA MLS 26/09 - 09:30 พอร์ทแลนด์ ทิมเบอร์ - รีล ซอลต์ เลค
JAP J1L 26/09 - 11:00 คอนซาโดเล ซัปโปโร - ซานเฟรซเซ ฮิโรชิม่า
JAP J2L 26/09 - 11:00 ฟาเจียโน โอคายามา - Blaublitz
JAP J3L 26/09 - 11:00 Tegevajaro Miyazaki - Azul Claro Numazu
JAP J3L 26/09 - 11:00 Toyama - Gainare Tottori
JAP WELW 26/09 - 11:00 Inac Kobe Leonesa W - JEF United W
JAP NLW 26/09 - 11:00 Yamato Sylphid W - C-Osaka W
JAP NLW 26/09 - 11:00 Yokohama FC Seagulls W - Nittaidai W
JAP J2L 26/09 - 11:30 มัตซูโมโตะ ยามากะ เอฟซี - Giravanz Kitakyushu
JAP WELW 26/09 - 11:30 Mynavi Sendai W - Omiya Ardija W
AUS FFAC 26/09 - 12:00 Floreat Athena - แอดิเลด ยูไนเต็ด
JAP J2L 26/09 - 12:00 มิโตะ ฮอลลี่ฮ็อค - ซไวเก้น คานาซาวะ เอฟซี
JAP J3L 26/09 - 12:00 คามาทามาเร่ ซานูกิ - YSCC
JAP J3L 26/09 - 12:00 โรอัสโซ่ คุมาโมโตะ - Fukushima Utd
JAP WELW 26/09 - 12:00 Albirex Niigata W - Saitama W
JAP NLW 26/09 - 12:00 NGU Nagoya W - Harima Albion W
JAP NLW 26/09 - 12:00 Setagaya Sfida FC W - Angeviolet Hiroshima W
AUS BPL 26/09 - 12:30 Albany Creek - Gravatt
JAP NLW 25/09 - 11:00 Finished FC Takatsuki Speranza W 1 - 1 Ehime W 0 - 1
JAP NLW 25/09 - 11:00 Finished Kunoichi W 2 - 0 Orca Kamogawa W 0 - 0
SOU KL2 25/09 - 11:30 Finished Bucheon FC 1995 2 - 3 Gyeongnam 1 - 2
JAP J1L 25/09 - 12:00 Finished เวกัลตา เซนได 0 - 1 โตกุชิม่า วอร์ทิส 0 - 0
JAP J2L 25/09 - 12:00 Finished อัลบิเร็กซ์ นิงาตะ 1 - 0 เวนท์ฟอเรท โกฟุ 0 - 0
JAP J2L 25/09 - 12:00 Finished เธสปา คูซัทสึ 0 - 1 เจอีเอฟ ยูไนเต็ด อิชิฮารา 0 - 0
JAP J2L 25/09 - 12:00 Finished โอมิยะ อาร์ดิย่า 1 - 0 Sagamihara 0 - 0
SOU KL1 25/09 - 12:00 Finished Pohang 2 - 4 Jeju Utd 0 - 3
JAP J1L 25/09 - 13:00 Finished เอฟซี โตเกียว 1 - 2 อูราวะ เรดไดมอนส์ 1 - 1
AUS NPLQ 25/09 - 14:00 Finished Peninsula 2 - 1 Brisbane U21 1 - 1
JAP WELW 25/09 - 14:00 Finished Beleza W 2 - 0 Sanfrecce Hiroshima W 1 - 0
RUS FNL 25/09 - 14:00 Finished SKA Khabarovsk 2 - 0 Veles Moscow 1 - 0
SOU KL2 25/09 - 14:00 Finished Ansan Greeners 1 - 0 Anyang 0 - 0
CHI JL 25/09 - 14:30 Finished Kunshan 4 - 0 Beijing Technology 3 - 0
SOU KL1 25/09 - 14:30 Finished วุลซาน ฮุนได 1 - 0 Gwangju FC 0 - 0
AUS NPLQ 25/09 - 15:00 Finished Eastern Suburbs 1 - 1 Capalaba FC 1 - 1
AUS NPLQ 25/09 - 15:00 Finished Olympic FC 1 - 1 Redlands 0 - 0
AUS NPLQ 25/09 - 15:00 Finished Queensland Lions 2 - 0 Brisbane Strikers 2 - 0
AUS NPLQ 25/09 - 15:00 Finished Sunshine Coast Wanderers 1 - 0 Gold Coast Knights 1 - 0
AUS BPL 25/09 - 15:00 Finished Acacia Ridge 2 - 1 Centenary Stormers 2 - 1
AUS BPL 25/09 - 15:00 Finished Bayside 0 - 0 The Gap 0 - 0
CZE U19L 25/09 - 15:00 Finished Ostrava U19 1 - 2 FC Fastav Zlin U19 1 - 0
ROM L2 25/09 - 15:00 Finished Braila 0 - 3 U. Cluj 0 - 2
ROM L2 25/09 - 15:00 Finished Csikszereda M. Ciuc 2 - 3 FC Buzau 1 - 1
ROM L2 25/09 - 15:00 Finished Metaloglobus Bucharest 1 - 4 Unirea Constanta 0 - 1
ROM L2 25/09 - 15:00 Finished Selimbar 1 - 1 Astra 0 - 0
RUS SDW 25/09 - 15:00 Finished Zvezda 2005 W 4 - 0 Rubin Kazan W 3 - 0
SOU DC 25/09 - 15:00 Finished Chippa Utd. U23 0 - 0 Mamelodi Sundowns U23 0 - 0
SOU DC 25/09 - 15:00 Finished Maritzburg Utd U23 0 - 3 Stellenbosch U23 0 - 1
SOU DC 25/09 - 15:00 Finished Orlando Pirates U23 1 - 0 Sekhukhune U23 0 - 0
UKR L 25/09 - 15:00 Finished Dnipro-1 U19 0 - 3 Zorya U19 0 - 0
CZE CFL 25/09 - 15:15 Finished Benesov 5 - 3 Domazlice 2 - 0
CZE CFL 25/09 - 15:15 Finished Motorlet Prague 1 - 3 Slavia Prague B 0 - 1
CZE CFL 25/09 - 15:15 Finished Sokolov 0 - 3 Vltavin 0 - 2
CZE CFL 25/09 - 15:15 Finished Bohemians 1905 B 2 - 3 Dukla Prague B 1 - 0
CZE CFL 25/09 - 15:15 Finished Chlumec nad Cidlinou 2 - 3 Prepere 2 - 1
CZE CFL 25/09 - 15:15 Finished Hradec Kralove B 1 - 0 Zbuzany 1 - 0
CZE CFL 25/09 - 15:15 Finished Jablonec B 1 - 3 Brozany 0 - 2
CZE MSFL 25/09 - 15:15 Finished Velke Mezirici 1 - 0 FK Frydek-Mistek 0 - 0
CZE DA 25/09 - 15:15 Finished Petrin Plzen 3 - 1 Myto 2 - 1
CZE DA 25/09 - 15:15 Finished Union Beroun 1 - 4 Ceske Budejovice B 0 - 3
CZE DB 25/09 - 15:15 Finished Meteor Prague 1 - 4 Brandys n. Labem 1 - 2
CZE DB 25/09 - 15:15 Finished Steti 2 - 1 Olympie Brezova 0 - 0
CZE DB 25/09 - 15:15 Finished Tatran Rakovnik 2 - 3 SK Kladno 0 - 2
CZE DC 25/09 - 15:15 Finished Dvur Kralove 2 - 3 Kolin 0 - 0
CZE DC 25/09 - 15:15 Finished Kutna Hora 3 - 3 Caslav 1 - 1
CZE DF 25/09 - 15:15 Finished Novy Jicin 6 - 1 Havirov 2 - 0
CZE JKP 25/09 - 15:15 Finished Bohunice 4 - 0 Moravska Slavia 4 - 0
CZE UKP 25/09 - 15:15 After Penalties Lovosice 4 - 3 Vilemov 3 - 0
CZE PKP 25/09 - 15:15 After Penalties Vejprnice 2 - 1 Rapid Plzen 1 - 1
CZE P 25/09 - 15:15 Finished Kralovice 3 - 3 Podoli Praha 1 - 1
CZE P 25/09 - 15:15 Finished Ujezd Prague 3 - 1 Zizkov B 0 - 1
CZE SKP 25/09 - 15:15 Finished Klicany 3 - 1 Hrebec 1 - 1
CZE PKP 25/09 - 15:15 Finished Chrudim B 1 - 2 Horni Redice 1 - 1
CZE 2LW 25/09 - 15:15 Finished FC Praha W 4 - 2 Branik W 0 - 2
IND L1 25/09 - 15:15 Finished Madura United 1 - 0 PSS Sleman 0 - 0
POL EW 25/09 - 15:15 Finished UKS SMS Lodz W 1 - 1 Czarni Sosnowiec W 1 - 1
AUS BW 25/09 - 15:30 Finished Wacker Innsbruck W 1 - 4 Sturm Graz W 1 - 2
CAM C 25/09 - 15:30 Finished NagaWorld 0 - 1 Visakha 0 - 0
CZE CFL 25/09 - 15:30 Finished Hostoun 2 - 0 SK Rakovnik 1 - 0
CZE CFL 25/09 - 15:30 Finished Karlovy Vary 0 - 0 Admira Prague 0 - 0
CZE CFL 25/09 - 15:30 Finished Kraluv Dvur 0 - 0 Pisek 0 - 0
CZE CFL 25/09 - 15:30 Finished Povltavska FA 3 - 3 Vysehrad 1 - 1
CZE CFL 25/09 - 15:30 Finished Liberec B 0 - 0 Zivanice 0 - 0
CZE DA 25/09 - 15:30 Finished Horovice 2 - 1 Marianske Lazne 1 - 0
CZE JKP 25/09 - 15:30 Finished Sparta Brno 4 - 5 Ivancice 4 - 1
CZE UKP 25/09 - 15:30 Finished Kadan 0 - 3 Zatec 0 - 2
CZE UKP 25/09 - 15:30 Finished Krupka 3 - 2 Perstejn 0 - 1
CZE UKP 25/09 - 15:30 Finished Oldrichov 1 - 2 Domousice 1 - 1
CZE P 25/09 - 15:30 Finished Dukla JM 9 - 1 Ujezd nad Lesy 4 - 0
CZE P 25/09 - 15:30 Finished Hostivar 1 - 0 Kolovraty 0 - 0
CZE P 25/09 - 15:30 Finished Predni Kopanina 3 - 0 Vysehrad B 1 - 0
CZE P 25/09 - 15:30 Finished Zlicin 5 - 2 Treboradice 3 - 2
GER JBW 25/09 - 15:30 Finished Bielefeld U19 0 - 4 Leverkusen U19 0 - 3
IND DC 25/09 - 15:30 Finished Bengaluru FC 3 - 2 Army Green 1 - 1
AUS NPLQ 25/09 - 16:00 Finished Gold Coast 3 - 0 Magpies Crusaders 2 - 0
AUS BPL 25/09 - 16:00 Finished Toowong 0 - 1 Univ. of Queensland 0 - 1
BEL VLR 25/09 - 16:00 Finished Smorgon 2 0 - 3 Din. Minsk 2 0 - 0
CZE U19L 25/09 - 16:00 Finished Hradec Kralove U19 1 - 2 สปาร์ต้า ปราก U19 1 - 1
CZE U19L 25/09 - 16:00 Finished Mlada Boleslav U19 3 - 1 เอฟซี วิคตอเรีย พัลเซ่น U19 2 - 1
CZE U19L 25/09 - 16:00 Finished Opava U19 1 - 2 Pribram U19 1 - 0
CZE U19L 25/09 - 16:00 Finished Slovacko U19 1 - 3 Brno U19 0 - 2
CZE 1LW 25/09 - 16:00 Finished Lok. Brno W 0 - 3 Slavia Prague W 0 - 2
GER JBN 25/09 - 16:00 Finished Cottbus U19 2 - 0 Hallescher U19 2 - 0
GER JBN 25/09 - 16:00 Finished โฮลสไตน์ คีล U19 2 - 2 ไลป์ซิก U19 0 - 0
GER JBN 25/09 - 16:00 Finished Jena U19 4 - 1 Eimsbutteler U19 1 - 0
GER JBN 25/09 - 16:00 Finished St. Pauli U19 0 - 1 Dresden U19 0 - 1
GER JBN 25/09 - 16:00 Finished ยูเนี่ยน เบอร์ลิน U19 0 - 3 Hertha U19 0 - 1
GER JBS 25/09 - 16:00 Finished ซาร์บรูคเคน U19 1 - 5 บาเยิร์น มิวนิค U19 0 - 4
GER JBW 25/09 - 16:00 Finished Fortuna Koln U19 1 - 4 ดอร์ทมุนด์ U19 1 - 2
ITA P1 25/09 - 16:00 Finished อตาลันต้า U19 2 - 0 เอซี มิลาน U19 2 - 0
ITA P2 25/09 - 16:00 Finished เบเนเวนโต้ U19 4 - 3 Ascoli U19 0 - 0
JAP J1L 25/09 - 16:00 Finished โยโกฮามา 2 - 2 โยโกฮาม่า เอฟ มารินอส 1 - 0
JAP J3L 25/09 - 16:00 Finished Kagoshima Utd 1 - 0 เอฟซี กิฟู 1 - 0
POL IIIL 25/09 - 16:00 Finished Legia II 0 - 2 Skierniewice 0 - 0
RUS FNL 25/09 - 16:00 Finished Tomsk 2 - 1 Kuban 1 - 1
SPA PDW 25/09 - 16:00 Finished Eibar W 1 - 2 Athletic Bilbao W 1 - 1
UKR L 25/09 - 16:00 Finished Minaj U19 0 - 1 Lviv U19 0 - 0
AUS NPLQ 25/09 - 16:30 Finished Moreton Bay Utd 3 - 4 Logan Lightning 1 - 2
BEL VLR 25/09 - 16:30 Finished Energetik-BGU 2 6 - 1 Vitebsk 2 4 - 0
JAP J2L 25/09 - 16:30 Finished เกียวโต แซงก้า 2 - 0 Tochigi 1 - 0
NET D1U18 25/09 - 16:30 Finished ฮีเรนวีน U18 0 - 4 อาแซด U18 0 - 2
ASI ACW 25/09 - 17:00 After Penalties Jordan W 0 - 1 Iran W 0 - 0
BEL PL 25/09 - 17:00 Finished Orsha 1 - 4 Krumkachy 0 - 3
ENG PLU18 25/09 - 17:00 Finished ไบรท์ตัน U18 7 - 1 เวสต์บรอม U18 5 - 0
ENG PLU18 25/09 - 17:00 Finished ฟูแล่ม U18 4 - 0 นอริช ซิตี้ U18 1 - 0
ENG PLU18 25/09 - 17:00 Finished ท็อตแนม ฮ็อตสเปอร์ส U18 3 - 0 เวสต์แฮม U18 2 - 0
EST E 25/09 - 17:00 Finished Flora U21 5 - 1 Tartu Welco 4 - 1
GER JBN 25/09 - 17:00 Finished Hansa Rostock U19 2 - 2 โวล์ฟสบวร์ก U19 2 - 1
GER JBS 25/09 - 17:00 Finished แฟร้งค์เฟิร์ต U19 4 - 0 ไฟร์บวร์ก U19 2 - 0
GER JBS 25/09 - 17:00 Finished ฮอฟเฟ่นไฮม์ U19 6 - 1 Offenbach U19 4 - 1
GER JBS 25/09 - 17:00 Finished สตุ๊ตการ์ต U19 3 - 1 Ulm U19 1 - 0
JAP J1L 25/09 - 17:00 Finished อวิสปา ฟูกูโอกะ 3 - 0 สากัน โตสู 1 - 0
JAP J2L 25/09 - 17:00 Finished เอฮิเมะเอฟซี 0 - 4 มอนเตดิโอะ ยามากาตะ 0 - 1
JAP J2L 25/09 - 17:00 Finished จูบิโล อิวาตะ 2 - 0 Ryukyu 0 - 0
JAP J2L 25/09 - 17:00 Finished รีโนฟา ยามากูชิ 1 - 3 วี-วาเรน นากาซากิ 0 - 2
JAP J3L 25/09 - 17:00 Postponed Vanraure 0 - 0 Nagano 0 - 0
KEN PL 25/09 - 17:00 Finished Gor Mahia 2 - 1 KCB 2 - 1
KEN PL 25/09 - 17:00 Finished Talanta FC 1 - 1 Wazito 0 - 1
KYR PL 25/09 - 17:00 Finished Ilbirs 1 - 0 Kara Balta 0 - 0
LIT AL 25/09 - 17:00 Finished Kauno Zalgiris 2 - 0 Nevezis Kedainiai 1 - 0
NET D1U18 25/09 - 17:00 Finished เฟเยนูร์ด U18 2 - 0 สปาร์ต้า รอตเทอร์ดัม U18 0 - 0
POL IIIL 25/09 - 17:00 Finished Baltyk Koszalin 2 - 2 Zawisza 1 - 1
POL IIIL 25/09 - 17:00 Finished Legnica 2 0 - 1 Zaglebie 2 0 - 0
POL CL 25/09 - 17:00 Finished Cracovia U18 4 - 3 Legia U18 0 - 0
POL CL 25/09 - 17:00 Finished Warta Poznan U18 0 - 1 Wisla U18 0 - 1
POL CL 25/09 - 17:00 Finished Zaglebie U18 2 - 1 S. Rzeszow U18 0 - 0
POL EW 25/09 - 17:00 Finished Medyk Konin W 4 - 1 Rekord Bielsko-Biala W 1 - 0
POL EW 25/09 - 17:00 Finished Olimpia Szczecin W 1 - 2 Gdansk W 0 - 0
POR TP 25/09 - 17:00 Finished SC Vianense 0 - 2 Vitoria Setubal 0 - 0
POR TP 25/09 - 17:00 Finished Uniao de Coimbra 2 - 1 Graciosa 0 - 0
POR LRU23 25/09 - 17:00 Finished Rio Ave U23 2 - 1 Academica U23 0 - 0
POR LRU23 25/09 - 17:00 Finished SC Farense U23 0 - 2 Maritimo U23 0 - 0
ROM L2 25/09 - 17:00 Finished Unirea Dej 1 - 3 Petrolul 0 - 0
SOU KL1 25/09 - 17:00 Finished Daegu 0 - 0 Suwon City 0 - 0
SOU KL1 25/09 - 17:00 Finished ช็อนบุก 2 - 0 Incheon 1 - 0
SOU K3L 25/09 - 17:00 Finished Changwon 1 - 3 Mokpo City 0 - 1
SOU K3L 25/09 - 17:00 Finished Cheonan City 3 - 0 Hwaseong 1 - 0
SOU K3L 25/09 - 17:00 Finished Cheongju 2 - 0 Yangju 0 - 0
SOU K3L 25/09 - 17:00 Finished Gangneung 1 - 0 Pyeongtaek Citizen 1 - 0
SOU K3L 25/09 - 17:00 Finished Gimpo C. 3 - 1 Paju Citizen 0 - 0
SPA PDW 25/09 - 17:00 Finished Barcelona W 8 - 0 Valencia W 5 - 0
SWE D2 25/09 - 17:00 Finished Skelleftea 4 - 0 Ytterhogdals 2 - 0
THA TL2 25/09 - 17:00 Finished ระนอง 3 - 2 Lamphun Warrior 2 - 0
UKR L 25/09 - 17:00 Finished Desna U19 1 - 2 Metalist 1925 U19 0 - 1
POL CL 25/09 - 17:15 Finished Polonia W. U18 2 - 3 Rakow Czestochowa U18 0 - 0
UKR PL 25/09 - 17:15 Postponed Olimpik Donetsk 0 - 0 VPK-Agro 0 - 0
CZE KKP 25/09 - 17:30 After Penalties Dobruska 3 - 2 Rychnov n. Kneznou 1 - 1
CZE U19L 25/09 - 17:30 Finished Sigma Olomouc U19 0 - 0 สลาเวีย ปราก U19 0 - 0
ENG PLU18 25/09 - 17:30 Finished เอฟเวอร์ตัน U18 2 - 1 Wolverhampton U18 1 - 1
ENG PLU18 25/09 - 17:30 Finished แมนเชสเตอร์ยูไนเต็ด U18 4 - 2 สโต๊คซิตี้ U18 2 - 1
ENG WSL 25/09 - 17:30 Finished Everton W 3 - 1 Birmingham W 1 - 1
ITA SAW 25/09 - 17:30 Finished Juventus W 1 - 0 Empoli W 0 - 0
SOU DC 25/09 - 17:30 Finished Kaizer Chiefs U23 2 - 0 Swallows U23 1 - 0
THA TL1 25/09 - 17:30 Finished แบงค็อก ยูไนเต็ด 2 - 0 บุรีรัมย์ ยูไนเต็ด 0 - 0
THA TL2 25/09 - 17:30 Finished แพร่ 2 - 1 ขอนแก่น เอฟซี 1 - 0
TUR SL 25/09 - 17:30 Finished ชีวาสสปอร์ 4 - 0 คารากุมรุค 1 - 0
TUR 1L 25/09 - 17:30 Finished Umraniyespor 1 - 0 Manisa FK 1 - 0
POL D1 25/09 - 17:40 Finished Odra Opole 4 - 2 GKS Katowice 3 - 1
SPA SDW 25/09 - 18:00 Finished CD Juan Grande W 3 - 1 Alhama W 1 - 1
BEL VL 25/09 - 18:00 Finished Isloch 0 - 0 Zhodino 0 - 0
BEL VLR 25/09 - 18:00 Finished Shakhter Soligorsk 2 4 - 1 Neman 2 2 - 0
BEL BCW 25/09 - 18:00 Finished Wuustwezel W 0 - 4 Gent II W 0 - 3
CZE 2LW 25/09 - 18:00 Finished Teplice W 3 - 4 Ostrava W 0 - 1
DEN 3D 25/09 - 18:00 Finished Karlslunde 2 - 3 Lyseng 2 - 1